Фан клуб: Работнички

Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
нема зашто да бојкотираме...нема потреба...и лани не ја земавме титулата па не бојкотиравме....
Лани само против нас навивавте не идевте на сите утакмици, да не сакаш да ми кажеш дека воопшто не сте бојкотирале пошто додека бојкотиравте на сите утакмици против нас доагавте?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Лани само против нас навивавте не идевте на сите утакмици, да не сакаш да ми кажеш дека воопшто не сте бојкотирале пошто додека бојкотиравте на сите утакмици против нас доагавте?
тоа е наша политика...а за лани..траеше бојкотот идевме онака колку да се одржаваме...не смеам да навлегувам во тие работи забрането ми е
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
тоа е наша политика...а за лани..траеше бојкотот идевме онака колку да се одржаваме...не смеам да навлегувам во тие работи забрането ми е
da ne ti e zabraneto i vo wc da odis?????
hehehehe
ili odis vo vecinjata vo GTC ???
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
da ne ti e zabraneto i vo wc da odis?????
hehehehe
ili odis vo vecinjata vo GTC ???
абе дојде тука да лечиш комплекси зашто сум баниран од фени..епа тогаш ти кажувам...не сум расположен...бај бај

da ne ti e zabraneto i vo wc da odis?????
hehehehe
ili odis vo vecinjata vo GTC ???
Ти беше Вељо така...поздрави го другарти...да не речам кој
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
абе дојде тука да лечиш комплекси зашто сум баниран од фени..епа тогаш ти кажувам...не сум расположен...бај бај


Ти беше Вељо така...поздрави го другарти...да не речам кој
reci de slobodno
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
so ke bojkotirat cpb po dvajca na utakmica ima:pos2:
јас реков тоа е наша работа колку ние ке се појавиме и колку ке бидеме...
а кај сте вие бе мајчин па ти што најда да збориш???
тоа објасни ми го...сите знаат кој се и што се сити парк бојси..
не морам на тебе да ти објаснувам
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Sporedvas cpb so ckembari aj ne me zasmevaj:pos2::pos2:
дечко ние да напраиме една навивачка од сите во скопје чкембари ке бидат само една шеснаестина од тоа!! и овде се збори за кошарка не за фудбал затоа уживај си:helou::helou:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
тоа е наша политика...а за лани..траеше бојкотот идевме онака колку да се одржаваме...не смеам да навлегувам во тие работи забрането ми е
Опасно ми звучи ова некако... Што до толку ви згрешиле Фершпед за да правите бојкот?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
дечко ние да напраиме една навивачка од сите во скопје чкембари ке бидат само една шеснаестина од тоа!! и овде се збори за кошарка не за фудбал затоа уживај си:helou::helou:
брат тоа го зборев и јас баш денеска со најтмер и заклучивме дека ако бевме една навивачка коа ке отидевме у битола ...слабо битолчанец да видиш..мала шанса...повеќе навивачи него граѓани...ооф селани
 

Kajgana Shop

На врв Bottom