Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Зарем мислиш дека на некој овде му е дојдено до кошарка.Па нели гледаш знаат само за ќотек и по нешто за навивање.Кошарка занив е мисловна именка...Саат време се пише а ја не успев ни резултат да видам.Тоа ти се сељаќишта во душа.А има разлика од селанец како географски поим и сељак во душа...
Чекај бе ќе дојде некој паметен:pos2:Можеби Радикалниот ќе е,па ќе ни ја објасни и играта.
П.С А за поединци,ќе почекаме вечер кога ќе се смири ситуацијата малку :)
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Ај бе доста збориш глупости,си мислиш желките се чичковците со мустачиња,па ајде ќе ги тепаш...Ќе ти опне еден пендар,ќе видш :pos2:
abe bratce ne si se tepal so zelki i neznaes kako e najgolemi picki se toa znaat samo da mavaat koga ke frlat solzavec inaku begaat
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Аииии,сега и јас те сваќам друже...Кога немаш што да правиш,ајдееееееее...Ќе се фатиме за грешките во пишивањетп:pos2::pos2::pos2:Ама ако ајде,те разбирам во каква ситуација си :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Педерчиња има гарант со дупнати глави...а полиција се пушти накај нас и алфи многу...ама видов јас мн педери го јадеа стапот
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Аииии,сега и јас те сваќам друже...Кога немаш што да правиш,ајдееееееее...Ќе се фатиме за грешките во пишивањетп:pos2::pos2::pos2:Ама ако ајде,те разбирам во каква ситуација си :)


mlekceto e spremno za tebe sine :pos2: :pos2: ti si detence malo..nemaj si ti gajle za poziciite..se vide kako go zele znameto i kraj..u 4 saat sabajle so kola..pa jas taka tebe mozam da te ukradam mali
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Mozebi ode na niva ali samo za da ja opne ses*rati :)
inaku boki ti koga imas emisija?????
ti bese glaven komita taka????

Бојанфамилија97----->>>>BOJAN13-KA


te boli koa zboram za niva a? :) SITE NA NIVA..ALEA SITE NA NIVA :pos2: :pos2: :pos2: AJDE PROVINCIJOO! SITE PROTIV NAJDOBRITE!! SELJACINJA STE VIE KOZARIII
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
педерите 200 а ние 50 !
pedrski e da go ukrades, da obies vo sala... nemam zborovi, za koj kogo napadna, vie vo park ne stenapravile ni eden napad do sea... nema od kaj nas ni eden povreden nitu eden priveden... nie bevme 100 vie 200... ama imavme muda ve napadnavme
dosta lazete!!!!
sto i da pisuvate nikoj nema da vi veruva!!
zarem ocekuvas da poveruvame deka cpb vo 3 h vlegle vo sala ja iskrsile vratata i gi zemale transparentite,ako bese taka ke se znaese uste togas,ke kazevte uste togas,sigurno ke ste doznaele,a ne da cekate duri sega....se znae deka ima dogovor pomegu FA da kazuvaat po forumi deka im gi ukrale od jane,za da ne vi se smee cela makedonija....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom