Фан клуб: Работнички

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe vi vikam picki se aerdromcive jaki sea koa se tepaat protiv mala grupa na luge ali ke im dojde pamet slusajte me:pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Gi nema na forumov ili nemaat vo bolnicata kompjuteri :pos2::pos2: kolku keif ke mi bide Radikalca da e na hirusko mi rekov na City park boy da go ropne ednas od mene :pos:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Чао Ф.А!!!!Не постоите!!!
Нападнавте па бегавте како пичкици!!
После инцидентот многу наши членови беа уапсени , но и неколку џандари повредени!
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Значи полни лајна биле радикаливе.:)
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
uzivaj ropnati se ne se sekriaj site tuku begaa oni prvi ke se tepaat pa begaat picki seljacki toa e
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Чао Ф.А!!!!Не постоите!!!
Нападнавте па бегавте како пичкици!!
После инцидентот многу наши членови беа уапсени , но и неколку џандари повредени!
:eek:jea::eek:jea::bravo::bravo: Mi se ispolni keifot a ako dojdat kaj nas neka si kupat sandaci uste sega
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee јухуууууууууууууууууу ајде сеа да видам кој има тука од аеродром?
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Некои луѓе премногу озбилно ги свакаат провокациите тука на форумот.

Многу лесно е да се створе кавга на овој форум, пошто секој е дома седнат пред монитор, и ке се испцуе на некој, после овој ке му врати, и....

Еве што се случува кога ке се сретнат во живо.

Според мене безпотребно, и детски.

Јас да сум газдата на Кајгана, под итно или ке го затворам целосно "Фан Клуб" форумот, или ке барам од админите нај остри санкции (перманентен бан) за навредливи или провокативни постови.

Поради тоа што вака форумот само генерира омраза и ништо друго.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
:eek:jea::eek:jea::bravo::bravo: Mi se ispolni keifot a ako dojdat kaj nas neka si kupat sandaci uste sega
Тоа обавезно ама не верувам да дојдат после воа шо му се деси.Мирен сон џоби тука близу ни е до кафенето може и ни да му ги порачаме ама јас мислам по арно е ни рачки да му уградиме не мора сандци.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
а колко завршивте? резултатот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom