Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе неможе тоа до сега сите години сме доагале по колку сакаме и сеа одеднаш вие се правите паметни и давате карти на младинска школа спонзори челници и ред други глупости од кога почнавте така да давате карти на сите зошто тоа го немаше предходните години него ви текна сеа значи ипак има нешто...
брат сепак нашата сала е многу помала..и има многу што се дојдени да гледаат натпревар доколку вашата сала е тродупло поголема од нашата..има место и за навивачи и за многу обични гледачи тука е проблемот
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
не почнувај провокации сега правиме нормален муабет конечно без провокации и недоразбирања значи коки може е ваков онаков али никогаш не одбил гостовање и не рекол нема да идеме...е сега ако станува збор за одлуката на бојкотот не беше баш наша реализација него на поединци како човекот што го напоменав и на други останати личности ..на секој натпревар сум бил на трибина и сум гледал по многу луѓе на цпб кои седеле и го гледале натпреварот...инаку тие се оние луѓе што и сега на обични натпревари доаѓаат...тоа се околу 50-60 луѓе
човек кој реши да се прекине бојкотот највеќе беше капетанот зоц..воџата на центар бојс пред 1 сезона кога дојдоа на првата утакмица работнички мзт..не бевме во голем број...околу 200 души бевме..тука почна се
Ова е многу мала бројка заразлика од она што се спрема утре!!!:vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Како прво 500 ве немаше со сигурност го тврдам ова!Како второ не сме се уплашиле ,ова е уште посигурно, а како трето, како воопшто можеш да зборуваш за плашење кога вие не давате ниту една карта, а камоли ние 150.
И за најнакрај пак не ми одговори на прашањето,очигледно нема одговор....


jas ti postaviv 5 prasanja na ni edno ne mi odgovori.. ne mi treba odgovorot si go znam... samo ke go citiram lani dokuzovski koga igravme vo park : Koj e ovde domakin ?!?!?!
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Зоки.Имаш одговор на сите твои 2 прашања со кои сакаш да се одалечиш од темата.
Сеуште чекам одговор, кој очигледно го нема.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
150 karti nema da dobiete zosto ne ni dadovte karti kolku sto sakame vo park ?!?!? sea jasno ti e !!!
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
150 karti nema da dobiete zosto ne ni dadovte karti kolku sto sakame vo park ?!?!? sea jasno ti e !!!
Полека бе Зочкичко не се нервирај имај мирна душа.:vozbud:
Знам дека боли вистината ама тоа е.
Роки, одговорот ти е премногу смотан како што си ти !Самиот размисли пред да постираш нешто.
EDIT:Опаа гледам Роки си го изменил постот за да не биде исмејуван.Ајде Делијо, врати си го да видат што напиша.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Полека бе Зочкичко не се нервирај имај мирна душа.:vozbud:
Знам дека боли вистината ама тоа е.
Роки, одговорот ти е премногу смотан како што си ти !Самиот размисли пред да постираш нешто.
vistinata e toa sto go rasipavte vecnoto derbi !!!!!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
се враќам за 2 мин....дотогаш останете ми поздравени:pos2::pos2:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
vistinata e toa sto go rasipavte vecnoto derbi !!!!!!!
Вистина е тоа што било ,е и ќе биде.За блондираното најмногу апелирам.
И зоки потстеи се пред околу 8-9 години кога не не пуштивте да влеземе во Јане.Зар тогаш реагиравме како вие вво весници и наскедае.Жално, но дербито пак остана на нозе.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
не бе јас не размислувам така ги пишувам:toe: а еве го зоки ти одговори на прашањево испаднавте вие гадни кога дадовте 150 карти ние ви вракаме со иста мера....
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
не бе јас не размислувам така ги пишувам:toe: а еве го зоки ти одговори на прашањево испаднавте вие гадни кога дадовте 150 карти ние ви вракаме со иста мера....
Вие враќате се уште победна мера.Ние дадовме за да има атмосфера, како што некогаш имало.А вие ако не дадете ништо ќе го уништите (докрајчите) она што остана.

ajde be ke si pomrznete pred sala, malce golema rabota pa vie
Нема да помрзнеме.Ќе му дадеме безрезервна подршка на Работнички и надвор од салата ако треба!Но потоа ќе се знае што сте направиле!:nenene:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Вие враќате се уште победна мера.Ние дадовме за да има атмосфера, како што некогаш имало.А вие ако не дадете ништо ќе го уништите (докрајчите) она што остана.


Нема да помрзнеме.Ќе му дадеме безрезервна подршка на Работнички и надвор од салата ако треба!Но потоа ќе се знае што сте направиле!:nenene:

kazi mi sto ke se slucese ako ni dadovte 500 karti !?!?!? zosto ne ni dadovte kolku sto baravme... sea jas od tebe baram odgovor???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom