Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе на нас мило ни е да дојдете во што поголем број тоа не мења ништо
баба а кој го дава картите сеа? вчера беше чичко ми кај мене он е физиотерапевт на работнички и ми кажа дека преговарале нешо ау и рекле дека ке ни дадат карти
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
абе другар ако мзт не дава карти неможе никој друг да ви даде карти тоа треба да го разберете
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ako kaj vas ja nema taa euforija kaj nas ja ima, se e zapaleno pred 3-4 dena, vo site maala vo Aerodrom e istiot muabet, za derbivo.... Aerodrom zivee za utre !!!
не бе зоки не баш така...и кај нас има спремање ова она али не е тоа истото чувство кога го знаеш пола центар
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
karti nema da dobiete, makar MZT jade i kazna.. toa da vi e jasno !!!

не бе зоки не баш така...и кај нас има спремање ова она али не е тоа истото чувство кога го знаеш пола центар


e dobro aj sea ti ke me ubeduvas sto kako... moze porano bila pogolema euforijata ama i sega vo Aerodrom e na visoko nivo !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе другар ако мзт не дава карти неможе никој друг да ви даде карти тоа треба да го разберете
јбг бе брат не не пуштат не не пуштат...и треба да не не пуштат...квит ке бидеме ..после ке почне се одпочеток..како што треба и како што наликува
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
дај боже да биде све од почеток да кога ке дојдеме кај вас да дадат на сите карти а не само на 150 луге да дадат а надвор да останат уште 350 тоа не е во ред
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
дај боже да биде све од почеток да кога ке дојдеме кај вас да дадат на сите карти а не само на 150 луге да дадат а надвор да останат уште 350 тоа не е во ред
ке биде зошто после 2ра полусезона пак кај вас се игра првата...

епа затоа така мислиш јас не викам дека нема..има еуфорија сегде ден пред утакмицата...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Mногу поголеми пички ќе испаднат Ф.А со тоа што нема да дадат ниту една карта, за разлика од вас , Работнички ви врачи 150 карти.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Mногу поголеми пички ќе испаднат Ф.А со тоа што нема да дадат ниту една карта, за разлика од вас , Работнички ви врачи 150 карти.

a zosto gi trgna od prodazba kartite ??? da ne napravime apsolutna dominacija ??? ako cpg se sobiraat 150 dusi na derbi, nie se sobirame 500...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
a zosto gi trgna od prodazba kartite ??? da ne napravime apsolutna dominacija ??? ako cpg se sobiraat 150 dusi na derbi, nie se sobirame 500...
зоки ние бевме околу 700 души у сала бачко и немаше врска..никој од нас не сакаше така да испадне...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Mногу поголеми пички ќе испаднат Ф.А со тоа што нема да дадат ниту една карта, за разлика од вас , Работнички ви врачи 150 карти.
епа слушај дечко малку ние нема да ви дадеме ни една карта али ке ви пуштиме по цена од 10000 ден така да ако сакате купете си 500 а немој да ми ги споминјаш тие 150 карти кога добро сите знаете колку доагаме на секое дерби во парк и со тоа сакавте вие сами да си навивате...епа тоа е другар шта сте тражили добили сте!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom