Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
па никој не ви брани да дојдете...
не дека ни брани некој бе бачко ти викам дека сепак ке дојдеме не е битно дали ке влеземе ...знам дека педерски испадна и искрено боље и да не не пучтите да бидеме квит

Сега читам во програма ке има Естонија-Македонија ракомет во 6 на Мтв
Значи изгледа кошарка нема да даваат
брат али на која МТВ на МТВ1 или на 3та?
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Значи нема да може ни на ТВ да ја гледаат, ако бе ќе гледате YouTube после и така не гледате стално
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
не бе кој те лажел дека ве глеаме на јутуб...на јутуб има преку 100 наши клипови имам што да гледам коа ние сме 1000 на трибина а вие 100 души од 1998 до 2000
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
абе дај и ние да ги гледаме тие клипови хихихиихих е сеа ептен ги измеша брзините а од 2000 па до сеа имаш нешто да ни препорачаш да гледаме?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
имам... имам несто од 2002-2003 а понатака послабо :kesa:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Понатака не да е слабо, да не кажам тапа другар.

Нема врска муабетот е дека нема да велзете можеш слободно да им кажеш на твоите, не те провоцирам најсериозно ти кажувам
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
тоа го ценам барем си реален
пеер што да правам тоа е тоа не сум како другиве напалени копиљаци да се палам....така е..сите го знаеме тоа..бојкотот не сјеба највеќе што можеше а тој бојкот настана зошто на некој тоа му одговарало...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
и испадна дека за џабе бојкотирате
тоа е тоа друже..ја нема веќе таа еуфорија пред утакмица ни кај нас ни кај вас..еве глеј го делот на јутуб од емисијата сива зона види што се збори тогаш..дека кој ке изгуби недела дена не идат накај центар..или ние накај аеродром пошто срамота било ова она...голема омраза..сеа веќе не е така барем јас така мислам...се знам со пола членови на фемили аеродром и дури пред утамица кога идеме или кога идете им се јавувам се заебаваме по телефон
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ние важно ќе дојдиме.А вие колку сакате може тука да разубедувате само за да не доаѓаат луѓе.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а со твојот пост сакаш да кажеш демек ние се плашиме да дојдете?
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
абе на нас мило ни е да дојдете во што поголем број тоа не мења ништо
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
тоа е тоа друже..ја нема веќе таа еуфорија пред утакмица ни кај нас ни кај вас..еве глеј го делот на јутуб од емисијата сива зона види што се збори тогаш..дека кој ке изгуби недела дена не идат накај центар..или ние накај аеродром пошто срамота било ова она...голема омраза..сеа веќе не е така барем јас така мислам...се знам со пола членови на фемили аеродром и дури пред утамица кога идеме или кога идете им се јавувам се заебаваме по телефон
ako kaj vas ja nema taa euforija kaj nas ja ima, se e zapaleno pred 3-4 dena, vo site maala vo Aerodrom e istiot muabet, za derbivo.... Aerodrom zivee za utre !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom