Фан клуб: Работнички

Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
ти имаш 6 иили 9 години...абе лиг.. ке дојдете тука нема да рипнеме 20 на 1 ке ве скинеме сите до еден..да видите што е скопје
hehehehehehehe ke ni se fatite za ***** ali moze i ke dojdeme nema problem no samo za RK VINARSKA VIZBA TIKVES
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
abe barem si kaza deka bevte 60 a od niv najmalku 59 bea mali deca a moze i poveke :pos2::pos2: ali vo sekoj slucaj zosto se pokazavte kako picki koga vi dojdovme na tribinata????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: ili pa kazi sto vi rece deteto sto izede kjotek koga vide deka nikoj nemase pozadi nego na tribinata a toa vo hodnikot mozat samo da se zanesuvaat drugite koga i samite znaat deka samo nie trojcata go tepavme drugite bea od ostanatata publika ne od navivacite i samo si gledaa seir djabe se nadevaat i samite se lazat deka nekoj mavnal se znae koi bea tamu ridzis vodza i jas nikoj drug ne udri na deteto ali od nas trojca izede kjotek.....
i toa dobar vo sekoj slucaj spremete se za narednata utakmica vo kavadarci ke ima poveke od toa sto go imavte deneska ali da te prasam uste edna rabota..... kako moze da e samo eden prozor koga na site tri mesta imase srcki od vashiot avtobus ili toj eden prozor pukna tamu pa poleka posle sam se dokrsuvase.... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ali za tvoja informacija nemoze takov prozorec da se napukne samo zatoa sto napraveno e na takov nacin pri najmala povreda da se sokrsi vo najsitni delovi za nikoj da ne se povredi ali za malku ke zaboravev deka si nisko inteligenten i deka od nervoza neznaes uste sto da izlazes ili neznaes kako da se opravdas....... Da zivee nezavisno Kavadarci :vozbud::vozbud::vozbud:
хахааааа ти нема везе муаетов..кого сеа..мене ме лажеш или сам себе се лажеш...ваљда сам себе како што гледам...ИНТЕЛИГЕНЦИЈО наша голема ауууууу што све нема да видиш и да чуеш ...што си тепал ти бе...ако си бил меѓу нив гарант носот те боли сеа
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
епа те лажат...најголемите пи*ки се и сами си докажуваат...доаѓаат на близина од 20 метри..пцујат и бегаат...фаќаат наш надвор сам...(демек ке го тепаат) му мавнале 3 бокса..а овој им пукнал носовите на двајца...епа сеа бато увиди и сам..бев јас таму лично
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
NEMOZAM DA SE IZNASMEAM KOGA GO CITAM OVA ZNACI TI SI BIL TEPANIOT????????????
ILI PA AJ PREVEDI MI GO OVA:
BIL SAM NADVOR DODEKA GO TEPALE A TI SI PRISUSTVUVAL????
I USTE EDNO KAKO BRE BRAT TOJ DA UDRE KOGA EDVAJ NI GO IZVADOJA OD RACETE I TOA OD NAS TROJCATA OD NIKOJ DRUG
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ами чекај бе другар Лозари лани по 32ца ви идеа па ни тоа не му го направивте.Се испонашавте бетер од селодромци.Мававте по обичната публика со семки и други глупости.Влеговте како да сте го ослободиле Кавадарци и дека можите шо сакате да ни правивте.Јас ниту бев ударен ниту ударив меѓутоа си заслуживте се.Почнувајќи од ќотекот од полицијата па од поединци се до кршење на автобусот.Зборам како целина не поединечно
епа тоа ти кажувам...не ве сметавме за такви...немаше ништо ние ако памтиш си навивавме само за клубот..не мешавме ни лозари .. ни кавадарци...ни фени...ве оцекувавме како добри домаќини..али сеа се видовте кој сте што сте...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
абе дај твоја слика да видиме што фаца си ти гарант си погрд од него минимум 2 пати
и се гледа колку си образован не се пишува надпревар него е натпревар...а симич е еден од најдобрите кошаркари па сеа ти види...ви боде шовекот трн у око заради тоа...ајде сеа .. не се вади...и бај д веј не беше тоа муабетот муабетот беше дева вие сте пи*ки
Леле добро добро.....

Немој да се лутиш само - гледам 5-6 печатни грешки си направил, си пишувал во нервоза... :)

Оди измиј се очи малку и ке ти помине.
Ајде :)

ПА СЕ СОГЛАСУВАМ ДЕКА СИМИЌ Е ЕДЕН ОД НАЈ ДОБРИТЕ КОШАРКАРИ КАЈ ВАС

Затоа и викам дај да го подобриме уште толку, да му ги залепете вие ушите со двокомпонентен лепак па да добие човекот во аеродинамика.
Така може и во репрезентацијата ке го вратат (на местото на Мејси).
На Тони му фали само уште аеродинамика...
Друго се има...
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
епа тоа ти кажувам...не ве сметавме за такви...немаше ништо ние ако памтиш си навивавме само за клубот..не мешавме ни лозари .. ни кавадарци...ни фени...ве оцекувавме како добри домаќини..али сеа се видовте кој сте што сте...
Brat nemase da vi se sluci toa dodeka ne pocnavte da pcuete na nas vo smisla: vo sk vi se e*at sestrite ili slicno so toa ne isprovociravte da ve IZNATEPAME:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
NEMOZAM DA SE IZNASMEAM KOGA GO CITAM OVA ZNACI TI SI BIL TEPANIOT????????????
ILI PA AJ PREVEDI MI GO OVA:
BIL SAM NADVOR DODEKA GO TEPALE A TI SI PRISUSTVUVAL????
I USTE EDNO KAKO BRE BRAT TOJ DA UDRE KOGA EDVAJ NI GO IZVADOJA OD RACETE I TOA OD NAS TROJCATA OD NIKOJ DRUG

немора да зафаќаш цела страна не сум ќор...јас у никој случај не бев тепан..како никој од нас...не лажете народ..тоа ако е тепање јас сум индијана џонс ..и тоа ако го сметате за инцидент едно пукнато стакло и еден бокс удрен на наш член кој дупло ви врати..тоа е срамота...направи лог аут и легни си да спиеш
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Леле добро добро.....

Немој да се лутиш само - гледам 5-6 печатни грешки си направил, си пишувал во нервоза... :)

Оди измиј се очи малку и ке ти помине.
Ајде :)

ПА СЕ СОГЛАСУВАМ ДЕКА СИМИЌ Е ЕДЕН ОД НАЈ ДОБРИТЕ КОШАРКАРИ КАЈ ВАС

Затоа и викам дај да го подобриме уште толку, да му ги залепете вие ушите со двокомпонентен лепак па да добие човекот во аеродинамика.
Така може и во репрезентацијата ке го вратат (на местото на Мејси).
На Тони му фали само уште аеродинамика...
Друго се има...
а на тебе ти фали малце повеќе памет..ајде во скопје на факултет :pos2::pos2:
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
хахааааа ти нема везе муаетов..кого сеа..мене ме лажеш или сам себе се лажеш...ваљда сам себе како што гледам...ИНТЕЛИГЕНЦИЈО наша голема ауууууу што све нема да видиш и да чуеш ...што си тепал ти бе...ако си бил меѓу нив гарант носот те боли сеа
DA DA EVE PREVRZAN SUM JAS I VODZA PA SEGA STOTUKU SE VRATIV OD BOLNICATA ALI SLUSNAV VAS VE OTEPALA PROMAJATA PO PATOT NAZAD
DA NE VI STUDESE????
HAHAHAHA
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Остај тааа важно ве расцепиме кааа невина мома:smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
епа тоа ти кажувам...не ве сметавме за такви...немаше ништо ние ако памтиш си навивавме само за клубот..не мешавме ни лозари .. ни кавадарци...ни фени...ве оцекувавме како добри домаќини..али сеа се видовте кој сте што сте...
I nie ne ve smetavme za takvi mislevme dobri decki ste ama ista prikaska ste bile so ovie od selodrom ali so vas ako ne za drugoto se prave barem salam muabet loso vlegovte jas bev na Istok ali bev isprovociran od seto toa pa dojdov na zapad da ve zadenam malce ama vie kako kucinja pred kasapnica ste bile bre haha i the men of the match bese RIDZIS vi vleze vo vasta kocka neznam so koj pamet go napravi toa ali hrabar bese da ja rese so vas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom