Фан клуб: Работнички

Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
haha use ednas pokazuvas kolku si duhovit... nezno momcence, samo za na gej parada si...


znam deka sum duhovit ama za toj pederskiot del ne znam bas posto dodeka ti tamu probuvas da regrutiras uste topli brakja za tvojata parada ja u pozadina ti gi ebam bliskite od sprotiven pol,ako mozes da go razberes ova selodromec,a i uspat ako sakas da vregas bar kazi nesto sto stvarno ima znacenje a ne izliteni fori,eve na primer da ti kazam jas sega dobivam inspiracija da ti kazam deka kolku i da jades gomna ne ti vredi poso ti uvek ke si ostanes supak i seljak u dusa zaedno so tie so te redat od pozadi,pa ne ti vredi tvoi osobini mene da mi davas.da ne te zabole?toa ti e vistinata boli.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
haha use ednas pokazuvas kolku si duhovit... nezno momcence, samo za na gej parada si...

a za neznost prasaj si gi drugarite na youtube sto se rezilat se praat faci i ne znam sto a snimaat kako ve tepame od 12 sprat.ja maloleten ama nezen tesko poso bev dole na ulica a vasite pederi se kriea doma.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
а па од каде зочко толку опасен..глеам само вие опасните бевте
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
аааааааааа тоа ли е вие сеа сакате да не копирате добро нема проблем
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
аааааааааа тоа ли е вие сеа сакате да не копирате добро нема проблем
па да пошо глеам многу сте опасни и ние сакаме да бидеме хахахаха само реков а од кај он толку опасен излезе па сто локо излегол опасен...нема што неможеш ни муабет да правиш со необразован народ
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
те тера некој да правиш муабет...мислиш ние плачеме за твојот ебан пост шо ке го ставиш тука...ајде патувај и не треси
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
a za neznost prasaj si gi drugarite na youtube sto se rezilat se praat faci i ne znam sto a snimaat kako ve tepame od 12 sprat.ja maloleten ama nezen tesko poso bev dole na ulica a vasite pederi se kriea doma.


Размисли пред да пишеш нешто..Вака кога избрзуваш покажуваш колку со прост и глуп де:smir:

па да пошо глеам многу сте опасни и ние сакаме да бидеме хахахаха само реков а од кај он толку опасен излезе па сто локо излегол опасен...нема што неможеш ни муабет да правиш со необразован народ


Мислам дека се знае уште од многу одамна кој е поопасен! Вашите бегства се најголемиот показател за тоа :tapp:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
Размисли пред да пишеш нешто..Вака кога избрзуваш покажуваш колку со прост и глуп де:smir:





Мислам дека се знае уште од многу одамна кој е поопасен! Вашите бегства се најголемиот показател за тоа :tapp:



pazam jas sto kazuvam bas radi toa sum u pravo a ti da imase neso popametno da kazes ke kazese,samo sto vie ne svakate ni sto kazuvam za da mi vratite,mu kazav na drugar ti na selski sobir da si zemete nekoja kniga ne mora neso mnogu tesko za vas eve crvenkapa zemete ja pa moze ke imate nadez za raspravija.
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
pazam jas sto kazuvam bas radi toa sum u pravo a ti da imase neso popametno da kazes ke kazese,samo sto vie ne svakate ni sto kazuvam za da mi vratite,mu kazav na drugar ti na selski sobir da si zemete nekoja kniga ne mora neso mnogu tesko za vas eve crvenkapa zemete ja pa moze ke imate nadez za raspravija.

:pos2::pos2::pos2:еве според тоа шо го пишуваш покажуваш колку си прост и ти и другар ти sity park gay на вас ви треба да почнете со нешто у стилот касни порасни
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Значи за 20 дена е дербито кај нас, па ќе видам дали ќе дојдете. Јас ве чекам со душа. Многу сакам да ве видам.

Околи тоа каква навивачка група сте, говори и фактот што Грне се смирил (читај му дал пари на Коки) за да не го пцуете на утакмици. И нормално сега еве ќе се уверат сите дека повеќе нема да има пцуење кон Грне.

Истото се случи и со вашиот бојкот, кога не му даваше управата на Работнички пари на Командосот сите ве натера да не навивате. Сега кога си ги средиле сметките нормално дека ќе го слушате. Па да вие сте негови ВОЈНИЦИ.

Колку патите од комплекс од ФА говори и фактот што со Торус кај вас во сала немаше ниеден на навивачката трибина, а на гостовањето на ФА во Парк со Соколи ве имаше 20-30 души. Комплексаши сте, ве разбирам.

Околу тепањето на ваши и наши членови...Не знам како може да дебатирам со тебе на таа тема кога вие сте помали деца и тие натпревари сте ги проследиле на ТВ. Ви кажувале постарите кои јаделе ќутек пред Јане Сандански или зашто на пример никој не го спомнува тепањето надвор од сала пред 4-5 години кога бевте дојдени со приватна 23ка и ви беше демолиран. Зашто не го спомнувате? Па нормално едноставен е одговорот, не сте биле на таа утакмица, сте си играле пред маало не сте ни знаеле дека постои Работнички.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
:pos2::pos2::pos2:еве според тоа шо го пишуваш покажуваш колку си прост и ти и другар ти sity park gay на вас ви треба да почнете со нешто у стилот касни порасни

тоа со селскиот собир 6 пати го кажа.. кој е тука глуп... кога бегавте на мостот горе си призна, демек биле деца 17 годишни, тоа ти е изговорот... кај нас како бегате има видео запис, што повеке сакаш, иначе и јас бев доле, рогавме еден дебел во сив дуксер, одвај стана... а тоа за педерите ти реков познавам еден, намини ке ти го препорачам, во центар живее, бтв...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
pazam jas sto kazuvam bas radi toa sum u pravo a ti da imase neso popametno da kazes ke kazese,samo sto vie ne svakate ni sto kazuvam za da mi vratite,mu kazav na drugar ti na selski sobir da si zemete nekoja kniga ne mora neso mnogu tesko za vas eve crvenkapa zemete ja pa moze ke imate nadez za raspravija.

За тебе зборува твојот аватар :smir: Немам друг коментар на твоите будалаштини :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
тоа со селскиот собир 6 пати го кажа.. кој е тука глуп... кога бегавте на мостот горе си призна, демек биле деца 17 годишни, тоа ти е изговорот... кај нас како бегате има видео запис, што повеке сакаш, иначе и јас бев доле, рогавме еден дебел во сив дуксер, одвај стана... а тоа за педерите ти реков познавам еден, намини ке ти го препорачам, во центар живее, бтв...
што си рогал ти бе зочко да те ркнам ке те утепам ај не лажи народ што си рогал ти каква фаца си ти баш сакам негде да те видам што толку се палиш како млад мајмун баш памтам кога фативме двајца неможеа да мрднат таму ги рогаа што сакаа им правеа и дај веќе разгледајте го тој ваш клип што уствари се дешава таму или така ви одговара да го гледате никој не бега од вас бе мрсулковци гледај и сам како џандарите вадат пендраци и тргаат накај нас и не продолжувај да ми отвараш уста пошто знам многу работи што други не ги знаат...брука сте сте се собрале 1000 души на 100 и мавате со камења е баш тука се гледа колку големи п*цки сте да ја викнам и баба ми може да те удри со камен од километар...а вие кога мававте ние им мававме боксчиња на тие вашите славни неколку аеродромци што мислеа дека ако се пуштат кон нас ке се пуштат сите...али сега и они си знаат дека сте пи*ки ги прегазивме....на која основа..па дека другарчињата им се плашеле ајт поздрав до тебе и до бојан фармата и веќе не ја загрозувајте темава како што ние не ја загрозуваме вашата
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
za avatarot nema sto da se bunis,a za drugite temi vise me mrzi da zboram posto ne pokazavte ni ronka inteligencija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom