Фан клуб: Работнички

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
jas ne bev vo tie sto ve cekaa samo znam deka oni probale nesto da napravat,za drugo ke gi prasas tie sto go pravea toa,ama koga bevme kaj vas na utakmica nikoj osven eden ne dojde da se pusti na nas,site samo sedevte od strana,i se uste cekam pameten odgovor koj izgleda nema da go dobijam

za sto baras odgovor ??? jas ne gledam prasanje???
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
za sto baras odgovor ??? jas ne gledam prasanje???



eve uste eden fakt deka ne si dovolno vnesen vo nacinot na vodenje na diskusija,sega za da ne te zbunam so komplicirani zborovi samo ke ti objasnam znaci jas ne treba da postavam prasanje za da ocekuvam odgovor zatoa sto odgovor e zbor so povekje znacenja,na primer za da ne se povtoruvam koga ke kazam cekam protiv-argumenti kazuvam cekam odgovor,ti se pojasni?posto sepak gledam malku zbunet si nesto
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
eve uste eden fakt deka ne si dovolno vnesen vo nacinot na vodenje na diskusija,sega za da ne te zbunam so komplicirani zborovi samo ke ti objasnam znaci jas ne treba da postavam prasanje za da ocekuvam odgovor zatoa sto odgovor e zbor so povekje znacenja,na primer za da ne se povtoruvam koga ke kazam cekam protiv-argumenti kazuvam cekam odgovor,ti se pojasni?posto sepak gledam malku zbunet si nesto

aj be ne filozofiraj, ne se pravi pameten... jas davam odgovor, posle toa mi pisuvas cekam odgovor... ti na horese da ne si ??
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
немо брат излагам јас ме вика една жена...знаеш плава жено проклета била....позз се глеаме
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ФИНО ТИ КАЖУВА КОГА ВЕПАР ТРГНА НАКАЈ НАС ДА СЕ ТЕПА кога го роваа џандари вие полека си излегувавте од сала како девојчиња
Koga ova i kade? za devojcinja neznam koj se.. poslednive 6-7 godini samo 3 ste dosle vo Aerodrom
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
aj be ne filozofiraj, ne se pravi pameten... jas davam odgovor, posle toa mi pisuvas cekam odgovor... ti na horese da ne si ??


ne samo mi e interesno da pravam majmuni od takvi kako tebe posto ne ja percepiras situacijata.ama aj drug pat za toa posto ne znaes ni opojnite sredstva da gi pisuvas pravilno
horese=horse
samo mala lekcija
aj brat pozz i so sreka so plavata aerodromka
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ne samo mi e interesno da pravam majmuni od takvi kako tebe posto ne ja percepiras situacijata.ama aj drug pat za toa posto ne znaes ni opojnite sredstva da gi pisuvas pravilno
horese=horse
samo mala lekcija
aj brat pozz i so sreka so plavata aerodromka
sum utnal edna bukva jaka stikla.. a ti "pameten" oseven filozofiranje nisto drugo ne kaza, a mi zboris tuka za argumenti...

So sreka so auspuhot !!!
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
sum utnal edna bukva jaka stikla.. a ti "pameten" oseven filozofiranje nisto drugo ne kaza, a mi zboris tuka za argumenti...

So sreka so auspuhot !!!



hahahahahahahah me nasmea,za filozofiranje da pocnam tek togas nema da me svatis posto gledam deka nisto ne sogleduvas,dzabe ti se godinite,samo idniot pat nemoj da go ostavite vepar sam da se pusta na nas poso samo on ispadna masko toj den
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
hahahahahahahah me nasmea,za filozofiranje da pocnam tek togas nema da me svatis posto gledam deka nisto ne sogleduvas,dzabe ti se godinite,samo idniot pat nemoj da go ostavite vepar sam da se pusta na nas poso samo on ispadna masko toj den

ohhhhh dete,dete ti bladas... ne ti e lesno...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ne mi e da ti kazam posto nema so koj da vodam raspravija.aj idi procitaj nekoja kniga na selskiot sobir pa dojdi da ni kazes deka si dobil petka so dzvezdicka.aj so sreka so opismenuvanjeto veruvaj mike ti treba.cao

haha use ednas pokazuvas kolku si duhovit... nezno momcence, samo za na gej parada si...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
haha use ednas pokazuvas kolku si duhovit... nezno momcence, samo za na gej parada si...
го игнорираш мојот пост а зочко бабуш ако ако кажа тоа што требаше...ајдееееее геј парада таму у аеродром со тој твојот познаник што ми кажа дека ти правел валкани игри што ми викаше да поминам ....али не извини се виде кој на кои припаѓа на тие твоите мали пријателчиња што сакаш да ме носиш кај нив...само да те предупредам ако ти и твоите другарчиња сте по спортот..не пробувај да ги навлекуваш другите не е хумано
 

Kajgana Shop

На врв Bottom