Фан клуб: Работнички

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.679
Поени од реакции
2.915
hehe za rabotnicki znam so napravi si pobedi lagano bez napor hehe mene mzt me zagrizuva mnogu imaa ambicii za titula ko so znam jas hahahah
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Taka bese, ama vo nieden moment ne bese dovedena vo prasanje pobedata :)
Многу јасно, втор тим на работнички е Торус, и да можел да победи, немало. Него, слушам ВЕЌЕ ВИДЕНА КОРЕОГРАФИЈА сте правеле против Мзт. Вистина е тоа?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Многу јасно, втор тим на работнички е Торус, и да можел да победи, немало. Него, слушам ВЕЌЕ ВИДЕНА КОРЕОГРАФИЈА сте правеле против Мзт. Вистина е тоа?
Idi na ultras forumot i ubavo ti e objasnesto tamu. Kopirana koreografija Diganje najloncinja :pos2: , Radical prijatele bar od tebe ne ocekuvav vakva rabota. A i mozes da ja vidis nasata koreografija vo istiot den koga vie ja napraivte vasata(za kojasto tvrdite deka ni sluzela kako cel za kopiranje ) , komedii
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Idi na ultras forumot i ubavo ti e objasnesto tamu. Kopirana koreografija Diganje najloncinja :pos2: , Radical prijatele bar od tebe ne ocekuvav vakva rabota. A i mozes da ja vidis nasata koreografija vo istiot den koga vie ja napraivte vasata(za kojasto tvrdite deka ni sluzela kako cel za kopiranje ) , komedii
Јас само прашувам, пошто такак прочитав во Спорт...пошто незнам како било...а пошто добро ве знам вас... морам да им верувам
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Јас само прашувам, пошто такак прочитав во Спорт...пошто незнам како било...а пошто добро ве знам вас... морам да им верувам
Sport:) , se mi e jasno sega . AKo ne se lazam novinarot na sport e fan na mzt i duri mislam deka bil i vo F.A , ako e toj toj
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59

Kajgana Shop

На врв Bottom