Фан клуб: Работнички

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
СРАМОТА!! СЕ ПОКАЖА ПРАВОТО ЛИЦЕ НА ПЕДЕРИТЕ...:nerv::nerv::nerv::nerv::nerv: АКО ФАМИЛИЈАТА ВЛЕЗЕШЕ ВО ПЕДЕРСКАТА САЛА ЌЕ СЕ ВИДЕШЕ КОЈ Е КОЈ !! ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ СИ ДАВААТ КАРТИ А ОВИЕ СМРДЕЖИВЕ НАС НИ ГЛУМАТ НЕКОИ НАВИЈАЧИ,УСТВАРИ СЕ НАЈБЕДНАТА ГРУПА(АКО МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКА) ! ЗАБОРАВААТ ДЕКА ИМА УТАКМИЦА И ВО АЕРОДРОМ..ЌЕ ИМ ДАДЕМЕ 5 КАРТИ!! ГО УБИЈА ДУХОТ НА ДЕРБИТО ! ГЕЈ-ПАРКОТ Е ОБОЕН ВО СИНО ЗА ВОЗВРАТ...:pusk::pusk: НА ФАМИЛИЈАТА 97 И НА YOUNG TEAM
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ако де, не ви бранам, битно е дека заедно навиваме за македонската кошаркарска репрезентација.:smir:
Не бе човек јас не сум за МЗТ....
Мислев на Христов бидејќи Аеродромци кажуваа дека тој бил за МЗТ:toe:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Не бе човек јас не сум за МЗТ....
Мислев на Христов бидејќи Аеродромци кажуваа дека тој бил за МЗТ:toe:
Подобро ќутај кога не знаеш ништо за тоа. Овие дискусии се стари 1 година. Гледај си го ти Фени, и другите да не ти е гајле за кој навивал и за кој навива.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Дефинитивно измрзнан си :tapp::tapp:
Дефинитивно ного сам измрзнам. Грлото ме дере, пред малце пијах ладна боза :)
Имам живеено у Аеродром 6години, и првите утакмици на кошарка што имам одени ми се на МЗТ, така да уживи се. Сигурно и ти имаш некој фаворит за таа сезона, ка не игра Струмица.
 
V

Viktoranius

Гостин
Дефинитивно измрзнан си :tapp::tapp:
Нема зашо да е измрзнан, во право е. Немаме тим оваа сезона и реално е да навиваш за друг тим.

Јас немам никој посебен оваа година, сакав Амак да направи нешто во Фиба купот али по се изгледа ќе разочарат уште првото пред коло.

Единствено е што сакам некој од Фени и од Работнички да освои БИБЛ, тоа ќе ми биде мерак.:helou:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Дефинитивно ного сам измрзнам. Грлото ме дере, пред малце пијах ладна боза :)
Имам живеено у Аеродром 6години, и првите утакмици на кошарка што имам одени ми се на МЗТ, така да уживи се. Сигурно и ти имаш некој фаворит за таа сезона, ка не игра Струмица.
Тогаш не се претставувај оти си од Струмица ни го срамуваш градот, навивал за Мзт... кажи од Аеродром сум и готово!
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Е па ако до толку се ФА или МЗТ револтирани заради тоа што не им дале карти, на следниот меч они нека им го направат истото на ЦПБ и ќе бидете фифти-фифти.

Епа следниот натпревар нека се игра во новата сала па зашто ја градевме?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
новата сала едвај едвај ја дават на репрезентацијата а не па на некој клуб да ја дадат
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Па и ја и ти да се собереме можеме да играме, Се што ни треба е 10.000 евра
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Па и ја и ти да се собереме можеме да играме, Се што ни треба е 10.000 евра

не еб грешка си, 2.000 евра треба. металург во лига на шампиони ракоемт игра таму.


п.с. може во догвор помеѓу двата клуба сите дерби натпревари таму да се играат пошто доаѓаат и многу неутрални гледачи од други градови, а плус сакаат некој со фамилија со деца со жена да дојде. тоа го овозможува само новата сала.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
не еб грешка си, 2.000 евра треба. металург во лига на шампиони ракоемт игра таму.


п.с. може во догвор помеѓу двата клуба сите дерби натпревари таму да се играат пошто доаѓаат и многу неутрални гледачи од други градови, а плус сакаат некој со фамилија со деца со жена да дојде. тоа го овозможува само новата сала.
Прилично сум сигурен дека 2000 евра ќе ти бидат премалку за да играш во Борис Трајковски
 

Kajgana Shop

На врв Bottom