Фан клуб: Работнички

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
lani pred da se raspadne Mavrovo Janevski bese prv strelec u ligata,ako ti znace nesto.Inace sekoj igrac ima po nekoa zivotna utakmica.Na Cobeto mu bese kupo...i saa ti ,taa pa taa.Abe aj,bos igrac e total,i 10 min.mu se nogo na utakmica.Ne znae najobicen horog ili sut so grb.Ako ne go gleda koso nema pretstava dek e,bezopasen e.So mabet utepaame za nego.Kralevski,Despotovic,Vegov,T.Sokolov,Janevski,ima eden langidar od Amak ne mu go znam imeto,Mihajlovski...isti kurac se,ke go spomnaah iTalevski ama ne,taj e igrac za nih,ke go potcenaah,a ispustih go Gruic od lanska Strumica,ama nemase nogo minutaza ke gledaame cirkus,zemjata placese pod nego.Ak cekas Cobeto da a opraase nekni so Rabotnicki,eba si mamata
rekov Borben(ne kvaliteten)
gi nadskoka na taa utakmica gi nadksoka(ne znaci deka e podobar od niv)
Bese najdobar strelec pred 2 godini bese(ne znaci deka e najdobar)
rekov deka dadi 8 kosa vo taa cetvrtina dadi

kako so gleam se so kazav e taka a ti rece deka sum tropal gluposti.Samo relapitulacija so rekov a so e tocno.Na kraj ispadna deka seto e tocno
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Темава за навивачи на Работнички може да се затвори бидејќи такви нема..Или има дечиња под 15 год кои имаат уште леб за јадење за да го добијат епитетот ,,Навивачи''..Затоа да не се трошат постови залудно го молам админот да регулра..Благодарам однапред:helou::helou::helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
И сега среќен си?:tapp:Окај разбирам,кога вие не можете-радувајте се на други.:icon_eek:
:pos2::pos2::pos2::pos2: легни си не ти е у ред нешто:mist: реков дека ги победиле а ако сакаш да знаеш Работнички го мразам ептен само поради Димо педерот од Градско и господинот Уши друго нешто да не сакаш да ти откријам и на крај краева и среќен сум бе нека губат пошто се педери.:baeh:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
И сега среќен си?:tapp:Окај разбирам,кога вие не можете-радувајте се на други.:icon_eek:
:pos2::pos2::pos2: Море ти да не не си арен шо ти е тебе или сеа Струмица не играе и го дркаш на Работнички и Селакот од Градско а?
И сам знаиш кои се најдобри не мора да ти објаснувам.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да бе за Работнички сум,СТРМИЦА ја нема симаптизер сум на Работнички сега...а Димо сељакот,ви покажа пред една недела...
П.С Не сваќам,да изгубиш а да си подобар.:nesum:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Да бе за Работнички сум,СТРМИЦА ја нема симаптизер сум на Работнички сега...а Димо сељакот,ви покажа пред една недела...
П.С Не сваќам,да изгубиш а да си подобар.:nesum:
Море баце ќе дојдат и они во Јасмин и ќе ги напумпаме 100% ти гарантирам оти имаме тро дупло по јак тим.:mist:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
:pos2::pos2::pos2::pos2: легни си не ти е у ред нешто:mist: реков дека ги победиле а ако сакаш да знаеш Работнички го мразам ептен само поради Димо педерот од Градско и господинот Уши друго нешто да не сакаш да ти откријам и на крај краева и среќен сум бе нека губат пошто се педери.:baeh:
И јас ги мрзам од срце ! Најпедерска екипа у мк..Јас навивам за противникот на работнички..кој и да е..од каде и да е
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да бе за Работнички сум,СТРМИЦА ја нема симаптизер сум на Работнички сега...а Димо сељакот,ви покажа пред една недела...
П.С Не сваќам,да изгубиш а да си подобар.:nesum:
Ќе дојде у Кавадарци и ќе видиме тогаш како Димо Сељакот ќе си помине:smir: Море искрено вака татко да ти беше немаше волку да го браниш шо љубов ќе беше даа :pos2::pos2::pos2: и што ни покажа некња ништо посебно.


Поздрави го Димо од Чемата и компанија :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Да бе за Работнички сум,СТРМИЦА ја нема симаптизер сум на Работнички сега...а Димо сељакот,ви покажа пред една недела...
П.С Не сваќам,да изгубиш а да си подобар.:nesum:
ccc so pokazal seljakot?11 poeni.A ti rece 30 dve trojki od 5 obidi od koj dva bunara.Aj molim te ne tupi so toj strk od Gradsko.Sme izgubile dva razlika vo Skopje golem kur.A ako mislis deka Rabotnicki ima podobar tim od Feni togas ocigledno deka omrazata te zaslepisa.pozdrav dobra nok
 

Kajgana Shop

На врв Bottom