Фан клуб: Работнички

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ништо ништо ЦПБ не се тоа што сакаат да кажат дека биле. Малишана се све, башка се 50 души

И Симиќ денес докажа дека е најгаден, леле колку го мрзам браво
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ништо ништо ЦПБ не се тоа што сакаат да кажат дека биле. Малишана се све, башка се 50 души

И Симиќ денес докажа дека е најгаден, леле колку го мрзам браво
Море само нека ми дојде во Кавадарци ушите ѓоа на магаре ќе му ги искорнам :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
aj ako ne kako na slon, moze???
Може бе се слагам ќе се договориме со него како сака така ќе му ги искорниме :pos2::pos2::pos2::pos2:а баш ќе а запазам и модата сеа како се носат:pos2::pos2::pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Не ги слушнав ЦПБ на Грне да му а пеат,курот ти е мал:pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не ги слушнав ЦПБ на Грне да му а пеат,курот ти е мал:pos2::pos2:
Пошто беа многу гласни, гарант високата нивна фрекфенција предизвика шуштење на звучниците од телевизорот, па затоа не си слушнал. Одамна немам видено олку гласна навивачка група :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не ги слушнав ЦПБ на Грне да му а пеат,курот ти е мал:pos2::pos2:
Ja ispeeaa samo ednas i us ednas "Ajde grne...".Ne su siguren ama mislam deka i deneska nemase poen.Pa na dva oficijalna meca nema postignato nieden poen i pos nekoj ke rece ne vlijaelo skandiranjeto...I toa kako vlijae
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Честито победа...Искрено се радувам на победата,Фени го сакам да победува во БИБЛ зошто е македонски,а гадните играчи како Самарџиев-Кол-Чековски-Ѓуров-Нослото не можам ни да ги гледам...Браво Тасо,прв пат да те видам таква одбрана да изиграш 4-5 асистенции,браво...Љуца е ѕвер,супер играч за наша лига...Очигледно Бојан Трајковски има невиден прогрес од кога Марин е на клупа:vozbud::vozbud:Детето од тешко дрво,станува супер играч...
П.С Следна со Мзт,ќе победи Работнички 101%.:helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Честито победа...Искрено се радувам на победата,Фени го сакам да победува во БИБЛ зошто е македонски,а гадните играчи како Самарџиев-Кол-Чековски-Ѓуров-Нослото не можам ни да ги гледам...Браво Тасо,прв пат да те видам таква одбрана да изиграш 4-5 асистенции,браво...Љуца е ѕвер,супер играч за наша лига...Очигледно Бојан Трајковски има невиден прогрес од кога Марин е на клупа:vozbud::vozbud:Детето од тешко дрво,станува супер играч...
П.С Следна со Мзт,ќе победи Работнички 101%.:helou:
120% и тоа над 15-20 разлика:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Честито победа...Искрено се радувам на победата,Фени го сакам да победува во БИБЛ зошто е македонски,а гадните играчи како Самарџиев-Кол-Чековски-Ѓуров-Нослото не можам ни да ги гледам...Браво Тасо,прв пат да те видам таква одбрана да изиграш 4-5 асистенции,браво...Љуца е ѕвер,супер играч за наша лига...Очигледно Бојан Трајковски има невиден прогрес од кога Марин е на клупа:vozbud::vozbud:Детето од тешко дрво,станува супер играч...
П.С Следна со Мзт,ќе победи Работнички 101%.:helou:
So prae via Tasovski daa.Bese ti zaljuben vo nego.A dosta ocigledno e deka postrasno navivas za Rabotnicki negoli lani za Strumica.A poveke od jasno mi e zosto tia gadni igraci nemozis da gi gledas..."Stara ljubav jos me boli,jos me boli kao pre..."...Imas stari rani od niv
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
So prae via Tasovski daa.Bese ti zaljuben vo nego.A dosta ocigledno e deka postrasno navivas za Rabotnicki negoli lani za Strumica.A poveke od jasno mi e zosto tia gadni igraci nemozis da gi gledas..."Stara ljubav jos me boli,jos me boli kao pre..."...Imas stari rani od niv
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:Како погоди така?:nesvest::tapp:
А дека има рани тоа признавам...Фени искрено го МРАЗАМ !!!Само мило ми е кога ќе победи во БИБЛ,дека сум македонец иначе и тренерот и сите играчи ги мразам !!!Било кој нека биде шампион,само не вие !:helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ja ispeeaa samo ednas i us ednas "Ajde grne...".Ne su siguren ama mislam deka i deneska nemase poen.Pa na dva oficijalna meca nema postignato nieden poen i pos nekoj ke rece ne vlijaelo skandiranjeto...I toa kako vlijae
Ако продолжат вака ЦПГ, сигурен сум дека Грне на полу сезона ќе премине во некој друг клуб...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:Како погоди така?:nesvest::tapp:
А дека има рани тоа признавам...Фени искрено го МРАЗАМ !!!Само мило ми е кога ќе победи во БИБЛ,дека сум македонец иначе и тренерот и сите играчи ги мразам !!!Било кој нека биде шампион,само не вие !:helou:
Соколов?:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom