Фан клуб: Работнички

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Abe ne ni pisuvajte na nasiot fan klub i nema da vrie . Kraj na prikaznata
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Kakvi losi zborovi kazuva be ??? najdobar igrac vo ligava bese aloo??? ti da ne si mu sin na arsic ?
EVE ZA INTELEGENCIITE KAKO TEBE DA PROCITAT I NE SE VREKAJ NOGU DA NE TI AKNAM EDNA SLUSAS?KAJ NE E SIGUREN PA I VIKA TUKA...Ete boldirano ti e ako ne mozis da go najdis imas i izvor od kade mi e najdeno nimu posle da recis deka sum mu zet na Arsik

Колку тој во моментов може да им помогне на репрезентативните другари, посебно ако се знае дека пред само два дена ги одигра, онака "стоејќи", првите минути за Фени Индустри во периодот на подготовките.

Повикот за кам-бек до Ѓуров дава јасен сигнал дека Арсиќ с$ уште има дилеми како да се пополни позицијата број "3".

Кажува дека не е премногу уверен во она што го покажа Диме Тасовски низ оние десетина контролни натпревар, но и дека веројатно е прерано во "оган" да се фрли еден Војдан Стојановски.

IZVOR http://sport.com.mk/?ItemID=FC12210B9A01DF4DBD63A4D35FCE3D69
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
EVE ZA INTELEGENCIITE KAKO TEBE DA PROCITAT I NE SE VREKAJ NOGU DA NE TI AKNAM EDNA SLUSAS?KAJ NE E SIGUREN PA I VIKA TUKA...Ete boldirano ti e ako ne mozis da go najdis imas i izvor od kade mi e najdeno nimu posle da recis deka sum mu zet na Arsik

Колку тој во моментов може да им помогне на репрезентативните другари, посебно ако се знае дека пред само два дена ги одигра, онака "стоејќи", првите минути за Фени Индустри во периодот на подготовките.

Повикот за кам-бек до Ѓуров дава јасен сигнал дека Арсиќ с$ уште има дилеми како да се пополни позицијата број "3".

Кажува дека не е премногу уверен во она што го покажа ДимеТасовски низ оние десетина контролни натпревар, но и дека веројатно е прерано во "оган" да се фрли еден Војдан Стојановски.

IZVOR http://sport.com.mk/?ItemID=FC12210B9A01DF4DBD63A4D35FCE3D69

Jas tuka ne gledam losi zborovi... ima razlika od los zbor i deka ne e premnogu uveren i deka ne go saka vo klubot kaj sto e, treba da se razgranicis nekoj raboti... i sam znaes deka e najdobar vo ligava... jas neznam sto ti objasnuvam, eden od najomrazenite mi e posle simic...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Jas tuka ne gledam losi zborovi... ima razlika od los zbor i deka ne e premnogu uveren i deka ne go saka vo klubot kaj sto e, treba da se razgranicis nekoj raboti... i sam znaes deka e najdobar vo ligava... jas neznam sto ti objasnuvam, eden od najomrazenite mi e posle simic...
Ima i vo drugi statii kazuvano deka ne veruva vo negovite kvaliteti.Kolku i da e dobar toj e gnasa od igrac.Zatoa site go pucat sega i nikoj ne mu dava poveke od 2500 evra vo Makedonija.Sega ako Cerkasi e moken i ako tie 2500 evra pretstavuvaat toa sto se 250 evra za feni togas zosto da ne go soberat pa makar sto i ne e uveren vo negovite kvaliteti
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Samo sut ima Tasovksi i toa ako nekoj od negovite soigraci mu izgradat pozicija vo se drugo e slab,odbrana e najsab vo reprezentacija i zatoa nema da ima minutaza isto taka i 1 na 1 neznae da igra.Ne mi se veruva deka moze da igra vo Cerkasi.Da sum jas trener poveke sansi pred nego bi dobil Vojdan Stojanovski.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Samo sut ima Tasovksi i toa ako nekoj od negovite soigraci mu izgradat pozicija vo se drugo e slab,odbrana e najsab vo reprezentacija i zatoa nema da ima minutaza isto taka i 1 na 1 neznae da igra.Ne mi se veruva deka moze da igra vo Cerkasi.Da sum jas trener poveke sansi pred nego bi dobil Vojdan Stojanovski.
Освен Илиевски (кој е плеј) кој знае друг што игра 3 да игра добро одбрана..Ристе Стефанов, Перо... Едино добро го кажа Војдан ама нема искуство
 

Kajgana Shop

На врв Bottom