Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
drugar taso bese u kavadarci i se molese da igrae u feni.se zavisese od LOZARI dali ke dovolat a oni dadoa zeleno svetlo so znaci 99% ke igrae u feni.e sega za nas najgilemoto prasanje e sokolov.pozz
Дај престани со филмови те молам:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::nesvest::nesvest::nesvest:Го боле кур на Емил што мислите вие,т.е ЛОЗАРИ ....Тој само мисли да направи дрим тим за македонски услови и да освио куп и титула инаку ќе лета...:toe::tapp:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Дај престани со филмови те молам:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::nesvest::nesvest::nesvest:Го боле кур на Емил што мислите вие,т.е ЛОЗАРИ ....Тој само мисли да направи дрим тим за македонски услови и да освио куп и титула инаку ќе лета...:toe::tapp:
Море оти се глупираш?
Еве на пример ни ќе го свириме ќе го маваме и на шо ќе личе тоа?
Де кажи ми?
Позз:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Дај престани со филмови те молам:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::nesvest::nesvest::nesvest:Го боле кур на Емил што мислите вие,т.е ЛОЗАРИ ....Тој само мисли да направи дрим тим за македонски услови и да освио куп и титула инаку ќе лета...:toe::tapp:
Како нема врска бе оти така бош муабет правиш јас лично ако не се извини Тасо и да потпише за Фени ќе го демолирам лично.Не да се правам толку јак ама веруј ми не е пожелен ама баш ич во Кавадарци кој ги ебе викаш Лозари а ама од тиа Лозари има нездрави деца ќе го сретнат у чаршија и ќе го скапат од мавање нема да знае од кај му фуре не оде таа така пријателе.Зошто Тасов не отиде за Бугарија на подоготовки со репрезентацијата на време туку беше во Кавадарци на разговор со воѓата на Лозари де тоа објасни ми го ај не се глупирај пиши нешто салам а на крај краева не е Емил тој што одлучува кој ќе игра за Фени туку Амир кој ќе дозволе.:baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како нема врска бе оти така бош муабет правиш јас лично ако не се извини Тасо и да потпише за Фени ќе го демолирам лично.Не да се правам толку јак ама веруј ми не е пожелен ама баш ич во Кавадарци кој ги ебе викаш Лозари а ама од тиа Лозари има нездрави деца ќе го сретнат у чаршија и ќе го скапат од мавање нема да знае од кај му фуре не оде таа така пријателе.Зошто Тасов не отиде за Бугарија на подоготовки со репрезентацијата на време туку беше во Кавадарци на разговор со воѓата на Лозари де тоа објасни ми го ај не се глупирај пиши нешто салам а на крај краева не е Емил тој што одлучува кој ќе игра за Фени туку Амир кој ќе дозволе.:baeh:
:kesa::kesa::kesa::kesa:И тоа не го бев слушнал....Еми шо не е Амир тренер,па Емил е?ц.ц.ц.ц.ц.ц.Димче бил на разговор со воѓата на Лозари,дај доста глупости бе:tapp::nesvest:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
:kesa::kesa::kesa::kesa:И тоа не го бев слушнал....Еми шо не е Амир тренер,па Емил е?ц.ц.ц.ц.ц.ц.Димче бил на разговор со воѓата на Лозари,дај доста глупости бе:tapp::nesvest:
Он може не бил ама Амир бил
И дај ај престаните само тоа па тоа:uvo:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:kesa::kesa::kesa::kesa:И тоа не го бев слушнал....Еми шо не е Амир тренер,па Емил е?ц.ц.ц.ц.ц.ц.Димче бил на разговор со воѓата на Лозари,дај доста глупости бе:tapp::nesvest:
НЕможиш да ми кажиш за мојот клуб за клубот од мојот град кој како наредува веруј ми што ќе каже Амир и тоа е закон бре другар каков Емил какви бакрачи по чиј налог го донесоа израелецот а Јусуф по на Емил може абе бегај од тука ка не знаиш ништи.Диме Тасовски беше во Кавадарци на разговор бре човече сега неможеш да ме правиш будала кога со свои очи го видов заедно со воџата трајчето и Амир во еден од градските кафулиња во Кавадарци за тоа глеај си к***т ка не а знаиш ситуацијата.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Баш ќе ми биде мило Диме да потпише за вас па да видам сите вие "многу јаките" ќе го демолирале :pos2::pos2::pos2::pos2:Баш ке видам дали ке биде така...:tapp:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Баш ќе ми биде мило Диме да потпише за вас па да видам сите вие "многу јаките" ќе го демолирале :pos2::pos2::pos2::pos2:Баш ле видам дали ке биде така...:tapp:
Лееее ама си ејјј:uvo:
Нема пак да ти објаснувам
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Дај престани со филмови те молам:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::nesvest::nesvest::nesvest:Го боле кур на Емил што мислите вие,т.е ЛОЗАРИ ....Тој само мисли да направи дрим тим за македонски услови и да освио куп и титула инаку ќе лета...:toe::tapp:
Emil sigurno ne go bole ali Tasovski nz...Da igras vo tim kade sto sopstvenite navivaci te ponizuvaat ne e ednostavno.Zatoa toj sakal da go proveri patot pred da dojde.Sekako ako dojde nema da naide na ovacii,mozebi po nekoj svires.No negovo e da igra kosarka a ako go pravi toa dobro publikata nema da ima nisto protiv nego...
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Taso najverojatno odi vo Fersped.Imase razgovor i so Feni no izgleda ke odlucat 500 evra mesecno poveke vo Fersped.Vo sreda ke se znae.Ama i lozari ako ne go sakat Amir ne smee da go zeme,oti se plase da ne gi navrede lozarite!!!Abe ne bidejte smesni,ke ve vikne Amir eden den,ke vi ja otpee ,,oce nas,, i ke ne smeete Taso da go poglednete na krivo.Amir ke dava 1000000 evra za Feni,vie golemio faktor vas ke ve pite koj ke zeme.Ili pa Macka ne bil u dobri odnosi so Taso.Macka vo stranstvo zaraboti povreda koja sto mu ima nesto zaebano so tonusot na muskulite i toj ke e vecno sklon na povredi.Da dade gospod da ne sum u pravo ama ke vidite i deka vajgodina pak ke si e u farmerki na utakmica.Pitajte go kolku mu e platata vo sporedba so lani,napola i e zadovolen .A taj Mekenzi od klipceto so go videh treba da e car,samo da ne izleze kako lanskiot niger-centaro od MZT,koa go gledah na kaseta pred da potpise u MZT,Dvajt Hauard izgledase kako malo dete,pameto mi go izvadi,mislaah deka MZT ke se proseta niz prvenstvoto.A videete so izleze.FA alal da im e kako go istrpea.Taka da Amir go saka Taso,ama i Feni nema neogranicen budget,i vie ste veke do plafon,za djabe Amir ne od lesno gi reketira firmite komintenti na Feni.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Aj ne zamarajte na ovaa tema za toa kolku se opasni lozari i takvi gluposti , pisuvajte si kaj vas. Sega ima dvajca abdali vo Rabotniki Taso i Grne
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Taso najverojatno odi vo Fersped.Imase razgovor i so Feni no izgleda ke odlucat 500 evra mesecno poveke vo Fersped.Vo sreda ke se znae.Ama i lozari ako ne go sakat Amir ne smee da go zeme,oti se plase da ne gi navrede lozarite!!!Abe ne bidejte smesni,ke ve vikne Amir eden den,ke vi ja otpee ,,oce nas,, i ke ne smeete Taso da go poglednete na krivo.Amir ke dava 1000000 evra za Feni,vie golemio faktor vas ke ve pite koj ke zeme.Ili pa Macka ne bil u dobri odnosi so Taso.Macka vo stranstvo zaraboti povreda koja sto mu ima nesto zaebano so tonusot na muskulite i toj ke e vecno sklon na povredi.Da dade gospod da ne sum u pravo ama ke vidite i deka vajgodina pak ke si e u farmerki na utakmica.Pitajte go kolku mu e platata vo sporedba so lani,napola i e zadovolen .A taj Mekenzi od klipceto so go videh treba da e car,samo da ne izleze kako lanskiot niger-centaro od MZT,koa go gledah na kaseta pred da potpise u MZT,Dvajt Hauard izgledase kako malo dete,pameto mi go izvadi,mislaah deka MZT ke se proseta niz prvenstvoto.A videete so izleze.FA alal da im e kako go istrpea.Taka da Amir go saka Taso,ama i Feni nema neogranicen budget,i vie ste veke do plafon,za djabe Amir ne od lesno gi reketira firmite komintenti na Feni.
Добро бе човек еве јас ќе го пцујам на утакмици ќе му свирам ка е кај него топката и на шо ќе личе тоа па ако сака Амир нека дава и миљарди:toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Добро бе човек еве јас ќе го пцујам на утакмици ќе му свирам ка е кај него топката и на шо ќе личе тоа па ако сака Амир нека дава и миљарди:toe:
ama na amir nema da mu bide gajle dali ti ke sviris ili ke go plukas, nego mu e on da dava max i da gine na teren
 

Kajgana Shop

На врв Bottom