Фан клуб: Работнички

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Хихи, повторно имаме тим сељачко љубоморно искомплексирано ебано копиле. Не јак за титула, ама да ве ебеме повторно ? И ТОА КАКО !

:bip:
Тешко на твоите за ваков деген што родиле. Не ти е лесно тебе дечко. Еве ти како најупатен и и Галактикос пошо најавувавте спонзори во Струмица, и кога сите викавме дека веруваме само на Маркус и Струмикс, а вие нели сезнајковците ги демантиравте и им викавте дека ширеле песимизам. Само жалмото е тоа што на нив сличните и во лошо ќе бидат со клубот, а вие ХУЛИГАНИТЕ ќе седите пред компјутер и ќе се јачате. БТВ ова мислам дека ќе ми биде последниот пост меќу мене и тебе пошо од сега натаму можеш комотно да се префрлиш во темата Фан Клуб Соколи, Торус, Поп Спорт...
П.С. Како кажа Роки, подобро да постоиме 20 години, одколку да освоиме титула и да не снема.:baeh:
 
V

Viktoranius

Гостин
Тешко на твоите за ваков деген што родиле. Не ти е лесно тебе дечко. Еве ти како најупатен и и Галактикос пошо најавувавте спонзори во Струмица, и кога сите викавме дека веруваме само на Маркус и Струмикс, а вие нели сезнајковците ги демантиравте и им викавте дека ширеле песимизам. Само жалмото е тоа што на нив сличните и во лошо ќе бидат со клубот, а вие ХУЛИГАНИТЕ ќе седите пред компјутер и ќе се јачате. БТВ ова мислам дека ќе ми биде последниот пост меќу мене и тебе пошо од сега натаму можеш комотно да се префрлиш во темата Фан Клуб Соколи, Торус, Поп Спорт...
П.С. Како кажа Роки, подобро да постоиме 20 години, одколку да освоиме титула и да не снема.:baeh:
Најавувам спонзори затоа што знам дека ќе има.

А по се изгледа незнам кој беше во лошо со клубот додека сите струмичани го дрвеа на протестот за Заев, а ние 5 души планиравме протест за Струмица. Јебига не се оствари, неможеме 5 души да протестираме, без помош од " вистинските навивачи " на Струмица.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
Абе Тасо е најдобар шутер за 3 поени,што некогаш се појавил во Македонската Лига..Барем така е од кога јас зна за кошарка а Македонска Кошарка гледам од 2002.:pos2:
greska si druze RISTE STEFANOV e podobar. se pokaza i na all starot vo vinica koga igraa finale i pobedi RISTE i toa ubedlivo pozz
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
дада шо секојпат на секој не му оди сности на оример Р. Стефанов постигна само 1/5 за 3 и имасе вкупно 4 поени а Тасо имаше 5.. МЗТ добро се секаваат на 3-те на Тасо кога изгубија од Струмица во плеј офот со 34 разлика кога Тасо ги погоди буквално сите шо ги мајна.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
objasnete mi go ova:
zadrzete se na 7ma secuda

inace ova e nas navivac :
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ех на сељакот уште колку ќе му го пу***е....Он ќе зима по 4 500 евра на месец ти,јади колко сакаш гомна...:pos2::pos2:Зарем вие гледате кој од каде е ?Ете затоа и Македонија не е држава сељак од Градско,да од градско е и што сега?Игра во репрезентација,тоа е нешто најсвето што може да му се случи на некој спротист...:toe:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ех на сељакот уште колку ќе му го пу***е....Он ќе зима по 4 500 евра на месец ти,јади колко сакаш гомна...:pos2::pos2:Зарем вие гледате кој од каде е ?Ете затоа и Македонија не е држава сељак од Градско,да од градско е и што сега?Игра во репрезентација,тоа е нешто најсвето што може да му се случи на некој спротист...:toe:
Ме интересира тој што ти е ставен како аватар кој кошаркар е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom