Фан клуб: Работнички

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Нека ви е среќен празникот !
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Denes igrame so RekaTeceGovnoVlece vo 5 saat vo malata sala vo kale . Ocekuvam sigurna pobeda
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Gi pobedivme Reka Tece Govno Vlece ama edvaj , mnogu gusta i napnata utakmica . Mnogu mi e krivo sto ne vleze janevski vo igra. Inace rezultato bese 80-83
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Честито победа. Интересна утакмица, само не знам како можеше Блажевски да промаши од чиста позиција на крајот.
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Teska bese utakmicata ama nekako pobedivme....neznam zasto janevski ne go stavase ama on si znae....Inace fala na cestitkite,da imase praznik za luzeri togas i ja ke vi cestitav,posto ubedlivo ste najdobri tamu.ke ve pozdravi pak parolata:Nadezta e bolest,za onie koi nemaat NISTO! :D
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Teska bese utakmicata ama nekako pobedivme....neznam zasto janevski ne go stavase ama on si znae....Inace fala na cestitkite,da imase praznik za luzeri togas i ja ke vi cestitav,posto ubedlivo ste najdobri tamu.ke ve pozdravi pak parolata:Nadezta e bolest,za onie koi nemaat NISTO! :D
Кулирајте си и славете си празник, за многу години нека ви е !
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Fala, fala, nie sekoja godina na 2.2 si go slavime Meksikanskito praznik Dia De La Candelabria
México on February 2 is traditional dress the representation of child Jesus with a new clothes and going with it to the church to bless it. In this day we can see in almost the markets people who is dedicated to do the little clothes with different models and different prices.

The 2 of February in Xochimilco is celebrated the day of the Niñopa . This word is from combinacion of two words: " Niño " in Spanish and " Pan " in Nahuatl language whose meaning is: Place.
Ete nie ova si go slavime , a vie ako slavite neso drugo.... vasa rabota si e toa nejkam da vi se mesam
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Честито победа нека ви се мнозат и во вториот дел :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom