Фан клуб: Работнички

П

Паспарту

Гостин
Ццц...Вардар губи од сите таа сезона и како се најде бре баш сила Работнички да се победи......абе нема шанси бре...наместена 100 проценти.
дај не зезај и ти сега... ги знаеш играчите на вардар!? па знаеш дека во вардар има барем 2-3 играча кои се 3 пати подобри од странците што играат во струмица? им пуштиле на вардар за да не испадне!? смешки...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Abe ne im bil denot i fala prijatno ... i Vardar ne se za frlanje plus i ako se pojacani kako sto slusam i so? Ama mislam deka FERSPED ima fali solidna klupa!
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
Осеќам 3 у низа ке јаде Работнички :)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Nema marin da dozvoli tri poraza po red . Rabotnicki ce go potepa na Feni
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Mirakovski za Fiba Kupot ke igral za Strumcia tocno li e toa :D:D ?
Нема никој да земат... Се говораше и за Мираковски, за Јане и за овој црнецот од Цедевита...
Заев кажа преги дека нема никој да дојде, нешто немале многу финансии (така ми пренесе братучед ми преги имале некој “состанок“ во штабот.... дојделе Шекеринска и тие другите таму....)

Али колку е точно, незнам....
 
V

Viktoranius

Гостин
Нема никој да земат... Се говораше и за Мираковски, за Јане и за овој црнецот од Цедевита...
Заев кажа преги дека нема никој да дојде, нешто немале многу финансии (така ми пренесе братучед ми преги имале некој “состанок“ во штабот.... дојделе Шекеринска и тие другите таму....)

Али колку е точно, незнам....
Нема да е лошо да дојде Мираковски и Црнчето од Цедевита...Јане не ни треба..Богоев е класа за него.
Ама колку е точно сега тоа...!
 
V

Viktoranius

Гостин
Не ни ни треба.Имаме многу како Мираковски и подобри од него.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Kako na primer ? dimce(smrdleto od gradsko ) da ne e na nivo na mirakovski :pos2: .
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
tasovski-gradsko..............bogoev-nekoe strumicko selo................grncarov da ne zborime...........tie grcite be ................ne svakate deka strumica e grcki tim
До вчера Тасовски цар ви беше, сега е ваков - онаков... Абе не си и ти крив...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom