Фан клуб: Работнички

П

Паспарту

Гостин
cpb kaj ve snema be? :) treba da se bide golem i vo porazite, daj guknete nesto :) :helou:
 

ForFokSake

The Only Thing To Fear Is Running Out Of BEER !
Член од
26 јануари 2007
Мислења
429
Поени од реакции
0
DoolroX напиша:
cpb kaj ve snema be? :) treba da se bide golem i vo porazite, daj guknete nesto :) :helou:
za koj poraz zborish be pa rabotnichki na CPB pobedi a ne izgubi pa kjutat.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.611
eve ti be sea sezonava ke vidite sto e igra i nadvor i vnatre vo terenite:tapp:
За внатре јасно дека бидете јаки 2-3 засилувања добри башка Марин нема утка,само да бидеш фин да кажеш што ке биде така јако надвор од теренитеsd
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Секој ден ја проѓам Железничка немам мука еднаш не ми пришол некој да глуми мангуп.sd


ХАХаахахаха ооооопасни луѓе дете кај вас нема ништо опасно нека не ве лажат со приказни..смешни сте,сте биле и ке останете смешни sd
aabeeee nemoj tamu kaj vas se sobrale decista po 13 god i tie li ke mi napraat nesto kaj nas nema ni eden pod 17 god
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.611
ne znaes so aerodromcite da ne me mrazat nema da gi mrazam ni jas ama oni se praat mangi brat e deka me provociraa sea ne mozam da vlezam vo forumot fan klub mzt skopje
Не можеш да влезеш пошто некој од администраторите сакал да не влезеш,заради тоа што си провоцирал

aabeeee nemoj tamu kaj vas se sobrale decista po 13 god i tie li ke mi napraat nesto kaj nas nema ni eden pod 17 god
Кои сте тие ВАС бе несреќо оние што преку година не идат на утакмици,и се појавуваат како кокичиња на пролет за плеј офф??кои сте тие ВАС..група од 50 души??Ти и твоите другари од одделение што ве подлажале постарите,што ве прибираат за на гостувања да дојдете..бич плииииизsd
AJ ITAR PEJO PA MOZE I NEKAD KE ZEMETE TITULA
Не се знае......:toe:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
za nadvor ke bide dobro sto ni se vratija mnogu stari navijaci na pr VINCE TAJSON I USTE %) DRUGI OOOOPASNI LUGE
:pos2: vince se vratil :pos2: alooooooooooo!!!! toa e razlikata pomegu nas i vas kaj vas treba da se molat za da se vratat!!!! baska kako sto pravev muabet so gogo mi rece deka imate BOJKOT i deka nema da idete na utakmici!!!! zal mi e druze ali ni vo sala ni nadvor nema da bidete pojaki od nas
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
City Park Gay... како што кажав вчера, ти си само едно обично мрсулче. Кога ке стигнеш на ниво да можеш да збориш со мене, тогаш ке речам дека си педерче на ниво. Сега си само обично мрсулаво педерче, кое не ни знае што се случува со неговата „навивачка група„ Ти си само едно 12 годишно момченце кое дрка на кажувањата на постарите за што некогаш било. Си го сечам ако го знаеш и составот на екипата за која навиваш
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
omfg :se_ molam gospode prosti im neznaat sto zborat
samo znaes sto ke bide interesno-koga ke vidat family sto e kaj nas i ne e se taka crno posto romanticari se sekogas so nas i mnogu e loso za vas sto nie imame luge od aerodrom
mozam i da ti dokazam kako na primer lugeto se moi drugari
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
City Park Gay... како што кажав вчера, ти си само едно обично мрсулче. Кога ке стигнеш на ниво да можеш да збориш со мене, тогаш ке речам дека си педерче на ниво. Сега си само обично мрсулаво педерче, кое не ни знае што се случува со неговата „навивачка група„ Ти си само едно 12 годишно момченце кое дрка на кажувањата на постарите за што некогаш било. Си го сечам ако го знаеш и составот на екипата за која навиваш
eeeeeeeee za toa neznam kako prvo imam 19 god i idam so rabotnicki od kopilj ako jas ne znam za rabotnicki neznam koj znae i ne zboruvaj so mene taka deka nema da vlezes vo nieden forum
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
samo znaes sto ke bide interesno-koga ke vidat family sto e kaj nas i ne e se taka crno posto romanticari se sekogas so nas i mnogu e loso za vas sto nie imame luge od aerodrom
mozam i da ti dokazam kako na primer lugeto se moi drugari
Чиниш на Панатинаикос навивачите се секогаш со вас. :tapp:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
City Park Gay... како што кажав вчера, ти си само едно обично мрсулче. Кога ке стигнеш на ниво да можеш да збориш со мене, тогаш ке речам дека си педерче на ниво. Сега си само обично мрсулаво педерче, кое не ни знае што се случува со неговата „навивачка група„ Ти си само едно 12 годишно момченце кое дрка на кажувањата на постарите за што некогаш било. Си го сечам ако го знаеш и составот на екипата за која навиваш
i znaes sto ako ne ti e jasno mozam da ti objasnam nekoi raboti sto ne te naucile kako mal pod vasata sala ima grobista na stari turci pa sea da go zemete i cobe bryant nema da zemete titula
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.611
еееее вака ме нема насмеано никој од последен пат кога го гледав Глуп и по Глуп..добро бе скапан еден еве го 6ти октомври иде па баш би сакал да видам што ке ми направите ти Винце(Припор)Гого(гола гузица или ГеГе) и останатите шугави пубертетлии од К1/2/3/4 на чело со тој пеачот што ти вика дека за....тебе можам некој да масакрирам јаа :bilokojzbor:sd
 

Kajgana Shop

На врв Bottom