Jel ima koji nalog za tvvivet aplikaciju za mene?Kpot infostealer ce ti smijestit hahaaa
100 000 za sad
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Забелешка: This feature may not be available in some browsers.
Jel ima koji nalog za tvvivet aplikaciju za mene?Kpot infostealer ce ti smijestit hahaaa
100 000 za sad
ko hoce listu nek se javi na pm
Автоматски споено мислење:
sad imas scaner samim tim i brdo listi podijeli raji nemoj biti hipokrata
Jel u to brdo od liste si povadio ova ?Mic po mic
Zokiniko jedan je od clanova koji je najvise listi podelio,svima covek izadje u susret bez puno filozofiranja ppdeli listu i to je toJel u to brdo od liste si povadio ova ?
stari si majstor jel vadis ponekad radi stabilnost neki fresh mac koj tesko neko da iskenira od nas stalker?
Ps. Svaka cast zokiniko daje liste i ne iskoristavaju ga za razlike od neke koje daju upatstva i posle se zezne i izgube doverbu od neke zaista dobre ljudi...
ima i mene ale ja neznam sal si ti na mene sad nesto ljut pisem ti i ma pm pozdrav svima staru drustvoA sta tebi treba? Koja?
Pun si kao brod. Haha.
Ja imam samo ove stare. Nemam ove nove nadobudne servere
Автоматски споено мислење:
Samo se sa dimce cujem tamo.
znaci da se i dalje drzim neta, okNekad si iskenirao listu i podijelio ona je radila svuda.Danas je drugacije.Visekonekcijska nije full ima i full al taj mora bit lud dijelit nepoznatim.
Ako ti posalje na 1 kon mozda ima blokadu da kad gleda vlasnik liste ti nemozes,mozda ima geo po drzavi il trece.
Moze ti i dat sa 2 il 3 kon recimo kod mene radi od tebe nece.
Tu se onda lista testira i provjerava kako reagira u tim uvjetima prije nego se podijeli.
E tu su i gazde koji vise na serveru i op ip adresa nepoznata znaci stigo lopov gore gasim ju.Il trece pokupi javnu i udijeli tebi a ti se divis.Puno faktora je tu.
imas pm
imas pmMoze lista? Ne mogu da ti posaljem pp
Стварно?Pa rade liste godinama neke.
Moj art radi jedna te ista vec 7 godina mi gore.