Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  • Креатор на темата Креатор на темата alekjov
  • Време на започнување Време на започнување

E Macan14 ne znas skim imas posla Dux4 je stari mastor za te poslove​


bes sale on je stari vuk

ali ne deli liste ,e vidov i intera da ga pozdravim ,pa on ce sigurno podelit nesto
A sta tebi treba? Koja?
Pun si kao brod. Haha.
Ja imam samo ove stare. Nemam ove nove nadobudne servere
Автоматски споено мислење:

ma ne nekoristim to je jedini razlog
Samo se sa dimce cujem tamo.
 
A sta tebi treba? Koja?
Pun si kao brod. Haha.
Ja imam samo ove stare. Nemam ove nove nadobudne servere
Автоматски споено мислење:


Samo se sa dimce cujem tamo.
Ma rekoh da samo pozdravim klasu,ako tako mogu da nazovem
 
Na to moze vise njih da se spoji i to ce raditi dok gazda ne vidi na forumu da je izaslo. Onda ce ugasiti. Ozbiljno ti kazem. Nista sto je javno me ne zanima niti gledam. Javno sliuzi da pažljivo gledas i nesto naucis.
Vidis i one slike koje se bunite kad panel objavi ja svaku otvorim i pazljivo pogledam.
Nekada slika govori vise od rijeci.
Pa kazem ja da govori hahaaa.
Svasta se moze naucit iz njih.
 
Da mi netko posalje sve liste sa telegrama bi obrisao. To nevrijedi nista. Sta cemi lista koja ce stati za dva dana ili koja prekida u minuti dva puta. Svaka javna lista nevrijedi nista.
A si znao da mozes iz grupe sa telegrama u kojoj ti nisi sve pokupit txt fajlove,pdf i ostalo.
Iz svake koje hoces.Cak i razgovore povuc na mobitel svoj.Imas cijelu grupu na dlanu sta pisu i ostalo.
Ima malih grupa gdje ima listi vrhunskih iznenadio bi se sta sve ljudi imaju.Od alata i ostalog.
 
A si znao da mozes iz grupe sa telegrama u kojoj ti nisi sve pokupit txt fajlove,pdf i ostalo.
Iz svake koje hoces.Cak i razgovore povuc na mobitel svoj.Imas cijelu grupu na dlanu sta pisu i ostalo.
Pa bijo je neki stari program za povuci sve text fajlove. Nisam znao da su ga modernizirali
 
ma da usisa sve iptv liste sa neta
Автоматски споено мислење:

i ostavis ga da radi, i onda sve sto se pojavi na netu, upada u kosaricu, hehe divota
Автоматски споено мислење:

znaci, samo ako promoli nos, cap i evo ga
Автоматски споено мислење:

nego, ne znam, jesu li ono i serveri na netu, hehe
 
Последно уредено:
Perplexity mozes zeznut na strucan nacin.
A onda je nebo granica.
To ovi mladi sta idu za programere znaju cake.
Samo morate nekog u familiji imat takvog.
Evo Dux malo sam lajnuo.
Vec na 60 000 i nesto
 

Attachments

  • Screenshot_20260621_194221_QPython 3L.jpg
    Screenshot_20260621_194221_QPython 3L.jpg
    16,1 KB · Прегледи: 9
Последно уредено:
Back
На врв Bottom