- Член од
- 28 февруари 2023
- Мислења
- 299
- Поени од реакции
- 1.237
Dali ima info dali ke se praj nesto fan shop od RK, eden ton stranci ima sakat barat sramota e na rodnini da ne mozime barem da mu poklonime eden dres. Ne prajme muabet za pazarski, i takvi gi nema osven Fk.
Zemete edna butka dolu do sendvicarite naprajte eden fan shop 1,2 deca menvajte po 4 sati neka raboti barem mnogu znaci to mnogu. Ne se tuka samo dresoj, mozite mal miljon proizvodi so gradot i klubot da izmislite da naprajte atraktivni da se i da si gi imame za uspomen za cel zivot.
Zemete edna butka dolu do sendvicarite naprajte eden fan shop 1,2 deca menvajte po 4 sati neka raboti barem mnogu znaci to mnogu. Ne se tuka samo dresoj, mozite mal miljon proizvodi so gradot i klubot da izmislite da naprajte atraktivni da se i da si gi imame za uspomen za cel zivot.
