Prime
Оптимус
- Член од
- 4 јули 2010
- Мислења
- 6.401
- Поени од реакции
- 8.718
srbite se over rated spored mene, srki ima znaenje vistinsko ama od premnogu brchenje zavleguvat vo gluposti i mu begat detali vo trkata plus isto komentator ne treba da si predvidva otvoreno da kazva so ocekuva i sho misli deka ke se sluci, ednostavno prenaporni mi se
tabak ima znaenje ama isto ocekuvam percepcijata na mnogu nastani sho se deshavat deka ne mozi da ja isprati ostaren e i izvetrean
tabak ima znaenje ama isto ocekuvam percepcijata na mnogu nastani sho se deshavat deka ne mozi da ja isprati ostaren e i izvetrean

