Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  • Креатор на темата Креатор на темата alekjov
  • Време на започнување Време на започнување
Jas gi prasav adminite, koga ke se otvori i izlegoa vo presret, no napisaa da nema poveke takvi odnesuvanja kako porano, gi povikuvam site da bidat kulturni i vo ramkite na pravilata na forumot
 
Pozdrav svima drustvoo kako ste mi maheri ima li sta novo..
 

Attachments

  • Screenshot_20260612_165807_Xplore TV.jpg
    Screenshot_20260612_165807_Xplore TV.jpg
    237,3 KB · Прегледи: 51
  • Screenshot_20260612_165840_Formula 1.jpg
    Screenshot_20260612_165840_Formula 1.jpg
    274 KB · Прегледи: 52
  • Screenshot_20260612_170721_EON TV.jpg
    Screenshot_20260612_170721_EON TV.jpg
    257,9 KB · Прегледи: 49
  • Screenshot_20260612_170833_MAXtv.jpg
    Screenshot_20260612_170833_MAXtv.jpg
    201,7 KB · Прегледи: 46
  • Screenshot_20260612_170905_T-2 tv2go.jpg
    Screenshot_20260612_170905_T-2 tv2go.jpg
    322,5 KB · Прегледи: 49
  • Screenshot_20260612_171019_Next.jpg
    Screenshot_20260612_171019_Next.jpg
    158,3 KB · Прегледи: 49
  • IMG_20260612_172252_321.jpg
    IMG_20260612_172252_321.jpg
    112,4 KB · Прегледи: 47
  • Screenshot_20260612_172652_Adria Telekom.jpg
    Screenshot_20260612_172652_Adria Telekom.jpg
    229,2 KB · Прегледи: 46
  • Screenshot_20260612_173225_HBOMax.jpg
    Screenshot_20260612_173225_HBOMax.jpg
    283,8 KB · Прегледи: 41
  • 20260612_174955.jpg
    20260612_174955.jpg
    1,4 MB · Прегледи: 46
Pozdrav narode dobri
E radi li sve?dosta toga stalo čini mi se...nema vise stručne konsultacije(informacija na pravom mestu)
,promene neminovne mislim gazde promene nesto i eto rezultata(mrak)...uf uf.Naravno ima tu i stručnjaka koji isprate....bie valjda nekako
 
Последно уредено:
Imal netko da mi posalje neki dobar expolit
 
Imal netko da mi posalje neki dobar expolit
Sta ce ti to sta bi hvatao sa njim.Jedino ti je rijesenje sad da udes u panel i opet ak ganjas mace videces sta pise u panelu za reselere obavijest.I sve ti je odmah jasno.
Nisu oni glupi prate sad svak nas korak
Ja im samo mogu rec gleda se sve.
Al smo i mi nesto naucili.
Sutnja je zlato.
 
a Sta ce ti to sta bi hvatao sa njim.Jedino ti je rijesenje sad da udes u panel i opet ak ganjas mace videces sta pise u panelu za reselere obavijest.I sve ti je odmah jasno.
Nisu oni glupi prate sad svak nas korak
Ja im samo mogu rec gleda se sve.
Al smo i mi nesto naucili.
Sutnja je zlato.
Da ti budem iskren ni neznam sta cemi. Haha , valjda da imam. Imas pravo. Gleda se ali u tisini. Nisam vec dvije godine otvorio zdravu hranu i media future. Mogo bi poslat ako imas. Nemam ulaz.
 
Da ti budem iskren ni neznam sta cemi. Haha , valjda da imam. Imas pravo. Gleda se ali u tisini. Nisam vec dvije godine otvorio zdravu hranu i media future. Mogo bi poslat ako imas. Nemam ulaz.
A ti bi ovako ta fatas hahaaa
 

Attachments

  • Screenshot_20260612_211833.jpg
    Screenshot_20260612_211833.jpg
    71,3 KB · Прегледи: 80
Back
На врв Bottom