Купувам - продавам

Член од
16 септември 2008
Мислења
323
Поени од реакции
3
барај по отбади и на пазар3 имаше еден ама реставриран 1200е мислам беше
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Дечки да не продава некој овде Golf 3(сочуван,се разбира) до 4000 евра??ако има таков нека пише по ПП..позз
Сакаш одлично тројче дизел? Бидејки си оневозможил да ти испраќаат п.п., прати ми ти мене ако си заинтересиран....само цената е 1000 евра плус од она што ти го нудиш.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
народе некој случајно дане знајт да се продават Mini Moris??? ако имат такви пп плс
Имаше кај мене еден вКомшии со некаков дефект, ако сакаш да проверам ако не е продаден да ти кажам! Иначе во Охрид ова! поЗ:smir:
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Mi treba Alfa Romeo 164 t-spark so klima centralna brava el.prozori rashodovana ili so stranski tablici?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
2
Zdravo na site,

sum zainteresiran da go zemam ova:







Go dava 3000 eura, novi gumi, 2004 godina...

Dali ova e dobra cena,kolku mozam da mu spustam i dali ovie motori se pokazuvaat dobro... modelot e Kawasaki ER-5

pozdrav
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Барам да купам Буба... По можност да не е фарбана. За цена се договараме после видување. Ако има некој, пишете пп, или маил на dzish@hotmail.com
 
Член од
7 јули 2008
Мислења
131
Поени од реакции
4
Барам да купам Буба... По можност да не е фарбана. За цена се договараме после видување. Ако има некој, пишете пп, или маил на dzish@hotmail.com
Барем во битола има место каде што се продаваат буби

На изленот накај прилеп ми се чини имаше цел плац со буби

п.с. то беше јули (валда е уште таму)
 
Член од
7 јули 2008
Мислења
131
Поени од реакции
4
Zdravo na site,

sum zainteresiran da go zemam ova:







Go dava 3000 eura, novi gumi, 2004 godina...

Dali ova e dobra cena,kolku mozam da mu spustam i dali ovie motori se pokazuvaat dobro... modelot e Kawasaki ER-5

pozdrav
Нов ер 6 е околу 6000 евра.

Инаку тој мотор (ер 5) оди околу 170 а троши колку кола и регистрација е колку за кола да плакаш

Изборот е твој.

Мое е дека има реална цена, ама за квалитет и дали се докажал не знам. Не е толку застапен по патиштата
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Барем во битола има место каде што се продаваат буби

На изленот накај прилеп ми се чини имаше цел плац со буби

п.с. то беше јули (валда е уште таму)
Го знам тој... ама сите буби му се од 6 една направена. Барам домаќински сочувана. Нормално, за домаќинска цена :)
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.884
Поени од реакции
10.371

Kajgana Shop

На врв Bottom