Кошаркарски онлајн менаџер

V

Viktoranius

Гостин
Кирца, твојот е 171 цм, а мојот е 196. Тоа се 15 сантиметри повеќе, и комотно може да игра на СФ позиција. А играчите на крилните позиции и центарите сите знаеме дека се поскапи.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
kirca igracot e zakon,da mu stais samo 2-3 kila ima super skilovi,malku e nizok,no ne smeta,iam i iskustvo mnogu ke tera use ajle ovoj,samo da ne e pretplaten,jas bi dal za nego 4-5 milki
:smir:

на викторианус играчот и тоа како може да игра крило,имам мннногу сличен играч и крило го играаам, досега е закон,зависи од противникот ако има ептен висок на крило го ставам шутер,важно закон е...........инаку викторианус играш пријателска со кузе,а? ке биде таа интересна за гледање................
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Со среќа на сите вечерва.
П.С. Конечно не каснат.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Го развалив последниот 50 разлика.:vozbud::vozbud:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Изгубив на утакмицава со бест тим секако 95 посто се знаеше дека ќе одат кајнего 2-та бода ама ме радува мене ова Your team played a League Match and received 416.200 from tickets :vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Јас изгубив 5 разлика дома од Катастрофа. Што кој кур ми требаше да пробувам нова тактика на таков тежок меч и јас незнам. Сеа следните 2 се пак тешки, губам со Пелистер, а со Гокче ќе биде тешко ама ќе атакувам на победа.


:vozbud::vozbud::vozbud: Пелистер изгубил .. ова смрди.:vozbud::vozbud:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Изгубив на утакмицава со бест тим секако 95 посто се знаеше дека ќе одат кајнего 2-та бода ама ме радува мене ова Your team played a League Match and received 416.200 from tickets :vozbud:
Си се опарил.Да и ја ќе зголемувам салата.Иначе победа над Охрид и тоа на гости 77-81.Ѕверови новиот играч што го земав 28 поени Радулович стандарт на почеток имаше 11 скока за 5 минути од кој 7 офанзивни после мислев овој ќе се здиве лом ќе го напраи.Сепак на крај го победив.Цела утакмица тесно беше.

Јас изгубив 5 разлика дома од Катастрофа. Што кој кур ми требаше да пробувам нова тактика на таков тежок меч и јас незнам. Сеа следните 2 се пак тешки, губам со Пелистер, а со Гокче ќе биде тешко ама ќе атакувам на победа.


:vozbud::vozbud::vozbud: Пелистер изгубил .. ова смрди.:vozbud::vozbud:
Нема што да смрди отвори статистика на утакмица и се ќе ти стане јасно. Центар нема Шоути па затоа.Струмица 59 скока,Шоути 22.Одма станува јасно.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
не се радујте толку на праите од влезници другата сезона нема да идат толку гледачи,тоа ке зависе од тоа како игра тимот односно на кое место е,противникот е бројот на навивачи,така да и јас праев сала од 8500 ама навивачи ми се 2500,така да ке има помалку секако:toe:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Победа над Тетово,го развалив околу 70 разлика,конечно добра игра на новото засилување кое после третата утакмица покажува зошто е во редовите на Партизан Драгонс,идно коло играм со Креатив,одам на победа.
Кирца глеј тепај го ти тој Лионс колку можеш повеќе,не ги штеди играчите:)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Победа над Тетово,го развалив околу 70 разлика,конечно добра игра на новото засилување кое после третата утакмица покажува зошто е во редовите на Партизан Драгонс,идно коло играм со Креатив,одам на победа.
Кирца глеј тепај го ти тој Лионс колку можеш повеќе,не ги штеди играчите:)
Какво заебавање ми треба таа победа.Што последна утакмица им е и така не го сметам Вуијадинович бидејќи ќе ме сканта.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Јас изгубив 5 разлика дома од Катастрофа. Што кој кур ми требаше да пробувам нова тактика на таков тежок меч и јас незнам. Сеа следните 2 се пак тешки, губам со Пелистер, а со Гокче ќе биде тешко ама ќе атакувам на победа.


:vozbud::vozbud::vozbud: Пелистер изгубил .. ова смрди.:vozbud::vozbud:
Хехе, тоа е брат, ептен се разочарав и јас, во 28 коло прв пораз :(. Се надевам дека ќе изгубам и од тебе. Без уште еден ПФ , ептен тешко ќе ми биди, ама неќам да трошам пари сеа посекако влегвам во Суперлига така да ќе купам на крај на сезона ко ќе имам уште некој денар плус :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Хехе, тоа е брат, ептен се разочарав и јас, во 28 коло прв пораз :(. Се надевам дека ќе изгубам и од тебе. Без уште еден ПФ , ептен тешко ќе ми биди, ама неќам да трошам пари сеа посекако влегвам во Суперлига така да ќе купам на крај на сезона ко ќе имам уште некој денар плус :)
Сега на крај кога ќе ти дадат 7 500 000 или колку и да даваа за прво место... :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Не знам ни јас колку е, ама знам дека ќе купам асолен центар :). Сега имам 3 и пол милиони, и плус тие на крај шо ќе дојдат :):smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Одете видете статистика на мојата утакмица со Катастрофа.

Шутот за 2 ми е 57 проценти, неговиот е 47.
Шутот за 3 ми е 50 проценти, неговиот е 28.
Имам 42 скокови, наспроти неговите 31.

Сум го убил во секој сегмент од играта, али тројца клучни играчи сум имал со по 5 лични, и погодил неверојатни 27 слободни од 38 шута. Секоја чест, слободните му донесоа победа.

Иначе новиот играч даде 28 коша, 5 дефанзивни скока, и 1 асистенција. Добар е за прв меч. Сеа ќе има шанса да се докажува против Пелистер.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom