Кошаркарски онлајн менаџер

Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Mnogu tesen, neprijaten i pred se neocekuvan poraz denes od KK Goko_Ova mi e ako ne se lazam 4 ili 5 poraz vo serija, kako trgnalo ke ispagam od superligata izgleda.Barem da pobeduvam so ekipi sto se na isto ramniste so mene kako KK Goko na primer iako e malko poslab od mene :) btw imam eden igrac bek ili nisko krilo moze da igra i na utakmica go igram po 30 minuti ama zalniot nejke da sutne na kos, so da mu pravam neznam.Mestam i vo individual tactics tamu so treba ama ne saka i ne saka.Pocnuva da me nervira.
Cestito do site sto pobedija denes.:salut:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Јас го победив Red Devil околу 50 коша разлика. Ама немаше среќа типот со мене зашто моите кошаркари беа расположени за шут . замислете имав шут од поле 60%. Никогаш не сум имал толкав процент.Како е да е црвен ѓаволу не се разочарувај нема шанси да испаднеш, има и многу полсаби тимови од тебе.
Не се разочарувам, не наместив и постава точно, ама да не биде дека се вадам и така ќе изгубев, само не можда на ваков начин.
Сега доаѓам дома, не бев дома, заборавив постава да наместам, не ми се мести сама.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Тимо ми се вика ЕНЕРЏИ.. ке ве посерааам хахахаха... проширих арената ми се вика ЕНЕРЏИ АРЕНА..ке га оправам пополека..
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Тимо ми се вика ЕНЕРЏИ.. ке ве посерааам хахахаха... проширих арената ми се вика ЕНЕРЏИ АРЕНА..ке га оправам пополека..
Е зашто си ја проширил арената??? Основна логика, купиш солидни играчи , тимот победува и тогаш ќе доаѓаат навивачи и тогаш ќе размислуваш на проширување на арена.

Како и да е Викторијанус гледам си ми пратил понуда за пријателска ама те одбив. Имам само 14 играчи и не играм пријателски зашто многу ми се повредуваат така играчите а мал е ќарот.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
И така играв денес пријателска со вац 13 или партизан драгонс и го тепав 19-77.Добро не е срамота почетник ќе се научи со тек на време.Еј енерџи помош да не сакаш околу чаразај.На вац 13 му објаснив и ми стана некако интересно.
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
И така играв денес пријателска со вац 13 или партизан драгонс и го тепав 19-77.Добро не е срамота почетник ќе се научи со тек на време.Еј енерџи помош да не сакаш околу чаразај.На вац 13 му објаснив и ми стана некако интересно.
on znael
go imal kk vardar i vika ne gi sakam tie i ne igral poradi imeto mesto da go smeni imeto na timot on....c c c c
 
V

Viktoranius

Гостин
Играм пријателска со Енерџи во Четврток, има да го здробам нема да знае од дека му фуре. Така ли е Јорданчо ? :pos:
 
V

Viktoranius

Гостин
Се извинувам 2 пати сум го напишал постот.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Честитки на сите кои што победија денес....вклучувајќи ме и мене:smir:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
I nov poraz.Ovojpat od KK Cernobil na gostinski teren 72-44. Se molam samo da ne ispadnam ovaa godina. Me iznenadi Pravnice, mislev deka ke go pobedi na hit'em high.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
tepav so feni 10 razlika u gosti hhh cestito na site so tepaa denes
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
tepav so feni 10 razlika u gosti hhh cestito na site so tepaa denes
Ајде честито вац 13.Вака ако продолжиш ќе стигнеш далеку.Епа ајде и мене нека ми е честито победата од 20-0 над русел.Ту каква утакмица,водев со 40 разлика на крај од трета четвртина.
И да честитки до тие што тепаа.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Добар ли е играчов гледам КК Кале го стаил за продавање
Maxim Van Meirvenen
Visina: 206
Skills Index: 23.179
Одбрана: 10
 

Kajgana Shop

На врв Bottom