Фан Клуб: Вардар

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.709
Поени од реакции
2.205
Од кого тука толку се изнервирал? Веќе кога читал и доколку читал можел да се запраша зошто се критикуваат одредени трансфери. Инаку околу составот дефинитивно треба да се донесе ново лево крило по можност домашен играч.
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
441
Поени од реакции
702
Член од
26 февруари 2011
Мислења
177
Поени од реакции
595
nestorovski ilija nestorgol bombarder so dzibril kakov tandem bi bile cela liga ke vika lelej sho ne snajde ajde neka potpisuvaat so vreme da gi gazime nema milost
И тоа ли копито прилепско ќе го потпишеме, после Илчо и Седло!? И не ме ни чуди кога И.Д. Ивановски е во прашање. Добро барем е класи подобар од синчето на Масар, само што на такви селски фаци не им е место во клуб како Вардар...
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
441
Поени од реакции
702
И тоа ли копито прилепско ќе го потпишеме, после Илчо и Седло!? И не ме ни чуди кога И.Д. Ивановски е во прашање. Добро барем е класи подобар од синчето на Масар, само што на такви селски фаци не им е место во клуб како Вардар...
ne zbori taka brat nestorovski e dobar covek profesionalec na nivo bas mu prilega na Vardar nas dobar covek e stvarno ja sakam da potpise a slusam imalo muabet taka da ke vidime ali ke vidis losa percepcija ima za nego negativna konotacija e staven sekad a nema veze samo za inat mu zborat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom