Требаше 30 минути да им даде таман и трет да дадат :pos:

7 март 2010
9.025
24.955
Е ова прв пат до сега се десило.

Во 106та минута од регуларниот дел Аргентина дава гол за израмнување, за 2:2. Фановиве на Мароко прават хаос и играчиве на Аргентина го напуштаат теренот.

Сите мислат дека натпреварот е завршен.

После ДВА саат ги враќаат играчите назад на терен да се загреат и го поништуваат голот што Аргентина го постигна во 106та минута поради офсајд.

19 март 2013
2.838
4.090
Ја едвај чекам од сабота пливање и да навивам против доминација на Американците. Го направија еднонасочна улица спортот ко Кина во пинг понг и скокови во вода.

Riken

12.524
29.992

Немаше врска продуженија 15 мин, ја гледав утакмицата, ништо повеќе од 5 6 минути, судијата се изгуби начисто.

22 декември 2011
2.267
5.158
Нема да има американска доминација, ќе бидат раштракани медалите насекаде. Ништо чудно Австралија да искочи со најдобар резултат.

Американците ќе имаат доминација во атлетика, ги нема веќе Јамајка да крадат медали.

Björn

44.568
82.207
абе почнаа од оваа олимпијада да пуштаат у некои спортови мажи против жени?
(секако, не мислам тука на мешани тениски двојки)

23 август 2010
38.835
111.477
Кој е прв фаворит на 100ка у атлетика?

Да му ебам матер, порано ко дете со нетрпение очекував и пливање и атлетика, тимскиве спортови да не правам муабет, а сеа у ера на интернет и социјални мрежи немам ни поима кои ќе трчаат/пливаат/натпреваруваат ниту пак кои се фаворити. Не знам, како да нема хајп некако, така осеќам.

Се надевам дека УСА нема да освои у баскет.