Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.233
Поени од реакции
7.750
Член од
4 февруари 2020
Мислења
28
Поени од реакции
34
Pozdrav svima.Potrebna mac lista pa ako ima neko da pomogne (imao sam globaltv1.net)
Hvala puno
 
Член од
30 септември 2023
Мислења
11
Поени од реакции
21
Pozdrav,da li neko ima MAC za scanditv.best:2095/c/
Автоматски споено мислење:

Pozdrav,da li neko ima MAC za scanditv.best:2095/c/
 
Член од
27 октомври 2020
Мислења
13
Поени од реакции
15
Da li je moguće proiptv portal gledati na OTT Navigatoru? Od kako su promijenili zaštitu više ne mogu da gledam. Na SFVIP playeru radi normalno. Ako ima neko rješenje za OTT bio bih zahvalan da mi neko objasni ili predloži neki drugi player za Android na kojem radi. Hvala.
Автоматски споено мислење:

Da li je moguće proiptv portal gledati na OTT Navigatoru? Od kako su promijenili zaštitu više ne mogu da gledam. Na SFVIP playeru radi normalno. Ako ima neko rješenje za OTT bio bih zahvalan da mi neko objasni ili predloži neki drugi player za Android na kojem radi. Hvala.
Автоматски споено мислење:

Da li je moguće proiptv portal gledati na OTT Navigatoru? Od kako su promijenili zaštitu više ne mogu da gledam. Na SFVIP playeru radi normalno. Ako ima neko rješenje za OTT bio bih zahvalan da mi neko objasni ili predloži neki drugi player za Android na kojem radi. Hvala.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
586
Поени од реакции
1.403
Pozdrav,da li neko ima MAC za scanditv.best:2095/c/
Автоматски споено мислење:

Pozdrav,da li neko ima MAC za scanditv.best:2095/c/
Mogu ti poslat ali bez garancije... Nordic nije bas mnogo ljubazan prema nama "lopovima" :)
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
30 септември 2023
Мислења
11
Поени од реакции
21
Mogu ti poslat ali bez garancije... Nordic nije bas mnogo ljubazan prema nama "lopovima" :)
Автоматски споено мислење:
Bez garancije:)
Автоматски споено мислење:

Mogu ti poslat ali bez garancije... Nordic nije bas mnogo ljubazan prema nama "lopovima" :)
Автоматски споено мислење:
Bez garancije:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom