Што никогаш не би облекле (по можност со слики)?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163


Матна е малу сликава во движење ко излегвев од ричи сликав, морав ова грдо нешто да го сликам ова дефинитивно никош немат да го облечам замислиете само неубо е испаднато дречаво златно е бојава мх мх мх....ГРОЗНО!!!
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355


Матна е малу сликава во движење ко излегвев од ричи сликав, морав ова грдо нешто да го сликам ова дефинитивно никош немат да го облечам замислиете само неубо е испаднато дречаво златно е бојава мх мх мх....ГРОЗНО!!!
некоја го има ваљда купено го нема појќе на излогон(кој го има купено??)
а да во последно време со новогодишнава еуфорија све нешо по бутицине гледам мини сукњи до под гз, а последно нешо шо видов во трговскион беше на излог стаевена сукња со тигрест дезен и блуза која ти ги покрива само градите исто тигрест дезен:pos2:
за миг помислив дека станува збор за долна облека ама не беше
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
некоја го има ваљда купено го нема појќе на излогон(кој го има купено??)
а да во последно време со новогодишнава еуфорија све нешо по бутицине гледам мини сукњи до под гз, а последно нешо шо видов во трговскион беше на излог стаевена сукња со тигрест дезен и блуза која ти ги покрива само градите исто тигрест дезен:pos2:
за миг помислив дека станува збор за долна облека ама не беше
Не бе не беше на излог ко ќе влезиш од вратана од десна страна на закачалкине.Иначе и јас го видов то тигрестото негде.Се чудам воопшто шо носет ваква роба. :pop:
 

^The Cherry^

Proof Of Perfection
Член од
4 јануари 2009
Мислења
163
Поени од реакции
1
Ova na primer definitivno NIKOGAS ne bi go oblekla. ewwwwwww! :kesa:

 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
некоја го има ваљда купено го нема појќе на излогон(кој го има купено??)
а да во последно време со новогодишнава еуфорија све нешо по бутицине гледам мини сукњи до под гз, а последно нешо шо видов во трговскион беше на излог стаевена сукња со тигрест дезен и блуза која ти ги покрива само градите исто тигрест дезен:pos2:
за миг помислив дека станува збор за долна облека ама не беше

хехе ме изнасмеа....и јас го видов во ричи....катастрофи....а иначе не би облекла нешо тигресто....па ак сакет и на бесилка нек ме стават хехехе
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
75
Поени од реакции
3
Никогаш не би облекла нешто тигресто посебно не како долна облека, или премногу шарено.:nenene:
 

^The Cherry^

Proof Of Perfection
Член од
4 јануари 2009
Мислења
163
Поени од реакции
1
Еве 3 во 1. :nesvest:



Или вакви [ ако може да се наречат чизми ] :toe:

:pos2:
 
А

Александра Д.

Гостин
Знам дека никогаш не би облекла комплет, што носат бабите по свадби, а ни преразголени фустани ко на сликиве погоре.
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Не би облекла шпиц штикли..бљак одвратни ми се
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498

Kajgana Shop

На врв Bottom