HBO, Cinemax и HBO Маx - Филмски тв пакет канали и стриминг платформа за гледање филмови и серии

Дали сте претплатени на HBO каналите ?


  • Вкупно гласачи
    109
Член од
31 декември 2017
Мислења
305
Поени од реакции
126
Ne e losa platformata, u sekoj slucaj osvezuvanje,ama nisto spektakularno.. Dobro e sto ima nekoi sportski nastani koi ocigledno poradi zgusnat raspored ne odat na eurosport 1 ili 2,pa mozes da gi gledas na max.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Ne e losa platformata, u sekoj slucaj osvezuvanje,ama nisto spektakularno.. Dobro e sto ima nekoi sportski nastani koi ocigledno poradi zgusnat raspored ne odat na eurosport 1 ili 2,pa mozes da gi gledas na max.
Лошото е што тие преку оператор добиваат само Full HD и ако сакаш спорт ќе доплаќаш 3 евра месечно. Не е доволно што се наплаќа преку оператор Max.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.787
Поени од реакции
1.244
Дали знае некој како да ја сменам големинава на преводот и да ја тргнам црната позадинава?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Дали знае некој како да ја сменам големинава на преводот и да ја тргнам црната позадинава?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Барав и јас нема таква опција засега. Кој знае што им е филмот што не ја додале таа опција и на Max.
 
Член од
31 декември 2017
Мислења
305
Поени од реакции
126
Interesno e sto za 3 evra (185 den), go aktivirav sportskiot paket cisto od ljubopitnost si biras od 16 teren na kompleks teren na Roland Garros, koj mec sakas da go gledas.. Dodeka na eurosport 1 i 2 mozes da gledas samo ona sto go davaat,i slikata e ok, i plus na nekoi teren si biras jazik.. Isto ke bide i so Us open i Australian open!
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.787
Поени од реакции
1.244
Тоа е како Eurosport Player. Една олимпијада ја гледав преку тоа и супер е ако имаш доволно слободно време.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
31 декември 2017
Мислења
305
Поени од реакции
126
Тоа е како Eurosport Player. Една олимпијада ја гледав преку тоа и супер е ако имаш доволно слободно време.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Pa za, paris 2024 ke se ima vreme.. Posle rabota onaka uz rucek i pivce
.. Popladne na sesija i vecerna.. Utrinska sesija ke ja ripneme a i onaka nema nisto interesno
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Pa za, paris 2024 ke se ima vreme.. Posle rabota onaka uz rucek i pivce
.. Popladne na sesija i vecerna.. Utrinska sesija ke ja ripneme a i onaka nema nisto interesno
Ако олимпијада оди без дополнително плаќање барем Ѓоковиќ да го гледам тенисот. Тенис верувам нема да им текне на МРТ да пренесуваат.
 
Член од
31 декември 2017
Мислења
305
Поени од реакции
126
Ако олимпијада оди без дополнително плаќање барем Ѓоковиќ да го гледам тенисот. Тенис верувам нема да им текне на МРТ да пренесуваат.
Mislam deka polufinalinjata i finalinjata vo 2 konkurencii gi prevzemaat site nacionalni servis i odat kako glavna sodrzina.. I jas bi sakal finale dzokovic vs nadal.. Za kraj na edno nezaboravno rivalstvo 20godini...Mislam Rafa zavrsuva kariera 2024,a i Nole e tuka nekade.. Ne razgalija ovie 20 g Rafa, Nole i Roger...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Mislam deka polufinalinjata i finalinjata vo 2 konkurencii gi prevzemaat site nacionalni servis i odat kako glavna sodrzina.. I jas bi sakal finale dzokovic vs nadal.. Za kraj na edno nezaboravno rivalstvo 20godini...Mislam Rafa zavrsuva kariera 2024,a i Nole e tuka nekade.. Ne razgalija ovie 20 g Rafa, Nole i Roger...
Мислам ќе биде јако Ноле да освои олимписко злато.

Би било одлично на Max да се гледа во подобар квалитет слика.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.398
Поени од реакции
584
Мислам ќе биде јако Ноле да освои олимписко злато.

Би било одлично на Max да се гледа во подобар квалитет слика.
преку Телеком ако имаш MAX , тогаш во HD ќе биде сигналот ,пошто таа резолуција ја има во Стандард пакетот.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
преку Телеком ако имаш MAX , тогаш во HD ќе биде сигналот ,пошто таа резолуција ја има во Стандард пакетот.
Премногу неферски ни го протнаа на тие преку оператор. Стандард пакет со само HD a предходно пакетот преку оператор имаше и 4К, HDR..
 
Член од
27 јуни 2009
Мислења
239
Поени од реакции
111
Od Telekom mi rekoa deka MAX Sport nee uste pustena za Makedonija.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.326
Поени од реакции
7.799
Od Telekom mi rekoa deka MAX Sport nee uste pustena za Makedonija.
Пуште е веќе. Можеби кога си пишал Max Sport они мислеле на Max Sport тв каналот а не Max стриминг сервисот.
Max Sport постои канал во Хрватска креиран од Хрватскиот Телеком.
Исто постои и друг Max Sport бугарски тв канал.

Е сега ти знам мислиш на Спорт делот во стриминг сервисот Max.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom