Трансексуалност (општо)

Член од
24 септември 2023
Мислења
767
Поени од реакции
1.200
Vo Belgrad vrie od tranvestiti i pederi. Strasna rabota stvarno. Bukvalno sekoj den sretnuvam takvi likovi.
Ovde vo blizina kaj sto ziveam ima edna trafika ponekogas pominuvam nokjno vreme da zemam cigari, drugarceto koe raboti vo trafikata koga ke me vidi uste ni zbor ne sme progovorile toj e okezen do maks :pos: apla peder, strasno...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.736
Поени од реакции
38.980
Не те сфаќам Рон, што поточно мислиш?
Ѕирни го видеото на Анон погоре. Најчесто родителите им ги туркаат тие идеи на децата. Поготово некои забегани либерали ако се
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
215
Поени од реакции
180
Па и тука има такви транвестити и трансексуалци.разлика е тоа што едните се мажи во женска облека другите имаат цицки пластични 2000 евра им ги ставаат овде кај нас у клиника двајца се во цела држава што добија лични карти на женско име само п с се се мења само днк неможе.секој се раѓа или маж или жена џабе операцијата не ги прави посреќни некои чак и понесреќни тоа е зошто тоа го прават за нас да бидат прифатени но секој нормален знае дека тоа е сепак маж има еден во Скопје често го гледам тој има променето пол во лична карта има пластични цицки меѓу нозе незнам што има ама маж се приметува и во лик и во тоа рамениците ко терминатор 2 е сеа некој си ги обожава лично не сум за нив одвратни ми се и за жалење треба повеќе на себе да работат ментално.ова нека не го свати никој ко увреда само мое мислење
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.673
Не можам, изгледав 10 секунди за како децата на Меган Фокс ИЗГЛЕДАЛЕ транс и прогнози дека сигурно ќе биле транс базирано на некој си ретардиран хај фешн кој, машин ган кели, партнерот на Меган го вози и ги облакаат за папараци. Жута штампа клип, ако сум грешка те молам сумирај ми.

Изгуглај како изгледа ликот, и јас би се понашал вака да може да си ја дупам Меган Фокс или неговата екс Холси. Да не заборавиме дека изведувачите користат се во нивниот арсенал за релевантност.

Да се вратиме назад, јас се зачудив како од сите места околу нас се накотиле таму кај што ги тепаа најмногу а ти ми го напиша ова:

Болештината прва ги фаќа тие по градовите.
После ова:
Најчесто родителите им ги туркаат тие идеи на децата. Поготово некои забегани либерали ако се
Извини ако испуштам нешто но повторно не знам што ми кажуваш кога ми се обрати. Белград не единствен град. Да не мислеше на големите градови?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.736
Поени од реакции
38.980
Не можам, изгледав 10 секунди за како децата на Меган Фокс ИЗГЛЕДАЛЕ транс и прогнози дека сигурно ќе биле транс базирано на некој си ретардиран хај фешн кој, машин ган кели, партнерот на Меган го вози и ги облакаат за папараци. Жута штампа клип, ако сум грешка те молам сумирај ми.

Изгуглај како изгледа ликот, и јас би се понашал вака да може да си ја дупам Меган Фокс или неговата екс Холси. Да не заборавиме дека изведувачите користат се во нивниот арсенал за релевантност.

Да се вратиме назад, јас се зачудив како од сите места околу нас се накотиле таму кај што ги тепаа најмногу а ти ми го напиша ова:



После ова:


Извини ако испуштам нешто но повторно не знам што ми кажуваш кога ми се обрати. Белград не единствен град. Да не мислеше на големите градови?
Твоето мислење е biased пошто и ти си еден од нив. Верувам дека ти се дига притисокот и една секунда критика да слушаш за твоите лудаци.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.673
Твоето мислење е biased пошто и ти си еден од нив. Верувам дека ти се дига притисокот и една секунда критика да слушаш за твоите лудаци.
Јас пофин не сум бил на форум, со тебе. А плус ти ме цитира. Три постови единствено пробувам да сфатам што сакаш да ми кажеш а ти продолжуваш со некохерентни мисли и навреди дека сум бил а) родител кој сака да си трансформира децата и б) самиот транвестит.

Океј, не се лутам но никогаш не си бил вака некохерентен па мислев јас нешто испуштам но изгледа само нафрлаш зборови.

Рекап:

Vo Belgrad vrie od tranvestiti i pederi. Strasna rabota stvarno. Bukvalno sekoj den sretnuvam takvi likovi.
Зарем од цела околина не ги тепаа само во Белград по паради и сл на времето? Зошто сега врие? Хм.
Болештината прва ги фаќа тие по градовите.
Не те сфаќам Рон, што поточно мислиш?
Не знам дали да продолжиме.
Нешто не ти е денот изгледа.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.736
Поени од реакции
38.980
Јас пофин не сум бил на форум, со тебе. А плус ти ме цитира. Три постови единствено пробувам да сфатам што сакаш да ми кажеш а ти продолжуваш со некохерентни мисли и навреди дека сум бил а) родител кој сака да си трансформира децата и б) самиот транвестит.

Океј, не се лутам но никогаш не си бил вака некохерентен па мислев јас нешто испуштам но изгледа само нафрлаш зборови.

Рекап:








Не знам дали да продолжиме.
Нешто не ти е денот изгледа.
Сакам да кажам дека ти ќе бидеш прв македонец што ќе ги транзиционира децата.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.673
Сакам да кажам дека ти ќе бидеш прв македонец што ќе ги транзиционира децата.
Болештината прва ги фаќа тие по градовите.
Но бидејќи си и ти од град ќе те фати и тебе болештината и ти ќе ги транзиционираш.

Вториот македонец.

:toe:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.736
Поени од реакции
38.980
Но бидејќи си и ти од град ќе те фати и тебе болештината и ти ќе ги транзиционираш.

Вториот македонец.

:toe:
Не се секирај, не сум јас толку open minded како тебе.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.673
Не се секирај, не сум јас толку open minded како тебе.
Сосема фер. Моја грешка, претпоставив дека за болештината да те фати единствен критериум е да си бил од град.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.292
Поени од реакции
27.798
Зарем од цела околина не ги тепаа само во Белград по паради и сл на времето? Зошто сега врие? Хм.
Поголемите градови во секоја земја се либерални дувла и демографска жива песок.
Сигурно нема да има травестити во Врање, Лесковац или Крагујевац.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom