Кајгана собиранка

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

кратко јасно, кога?


  • Вкупно гласачи
    43

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.376
Поени од реакции
22.867
Екстази се за младунчад, а пошто речено беше 30+ заеби, ќе ги искршат вилиците, савитљиви коски и рскавици на стари години денехи - нема...
Јас си имам стаено порцелански зуби како Силвио Берлускони и Џорџ Клуни. Немам мука со грицкање.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.253
Поени од реакции
16.825
Да ми извинат некои ама повеќе од пола форум да ги сретниш на патот да ги заобиколиш а камоли на собир да одиш со нив.
Шо корист ќе имаш од такви личности побогу, пари да ми платат ќе му речам не фала, сполајти
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.370
Поени од реакции
2.290
Кој е за утринско кафе ја сум за од 9 часот, шо се договоривте сега. После касно ми е веќе, ручекот ме чека дома, детето, имам обврски.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
223
Поени од реакции
204
Кој е за утринско кафе ја сум за од 9 часот, шо се договоривте сега. После касно ми е веќе, ручекот ме чека дома, детето, имам обврски.
Неможеш ниџе без мене волим.те а знаш то и од где
Автоматски споено мислење:

Кој е за утринско кафе ја сум за од 9 часот, шо се договоривте сега. После касно ми е веќе, ручекот ме чека дома, детето, имам обврски.
Пиши
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
724
Поени од реакции
1.563
Женки.:toe:

Кога ќе се раскокодакаат крај нема.Повеќето само за онаа работа ги бива.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
417
Поени од реакции
1.351
Мене ми е битно братот @бристол ,братот со 779 профили Костич да земе една 5ка да ја чуриме цела вечер,и братот @McLovin да дојдат.За жени не прашувам која сака нека дојде и онака на дистанца ќе бидам од нив.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
223
Поени од реакции
204
Мене ми е битно братот @бристол ,братот со 779 профили Костич да земе една 5ка да ја чуриме цела вечер,и братот @McLovin да дојдат.За жени не прашувам која сака нека дојде и онака на дистанца ќе бидам од нив.
Мене кеба ми беше у крвет додека го биваше сега ништо
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
417
Поени од реакции
1.351
Утре идам во Битола имам со една брокерка договорено да ја качам на к_р па слободен ќе бидам,ако има некој за пиво и дружба од форумов нека ми пише може и од Прилеп ус пат ми е.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
223
Поени од реакции
204
Утре идам во Битола имам со една брокерка договорено да ја качам на к_р па слободен ќе бидам,ако има некој за пиво и дружба од форумов нека ми пише може и од Прилеп ус пат ми е.
Just votkata
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.473
Поени од реакции
9.417
Женки.:toe:

Кога ќе се раскокодакаат крај нема.Повеќето само за онаа работа ги бива.
Е како не, јас и ти имаме една заедничка тема што ја сакаме, ќе се убиеме од зборење, не крокодакам јас молим ти се не вади заклучоци од некои поединци за сите жени тука. Ок?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom