Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Поздрав_од_Бугарија

Питат ли ме деj зората...
Член од
9 јануари 2022
Мислења
142
Поени од реакции
133
Тебе прв пат те забележувам тука и не те познавам.

Автоматски споено мислење:

Раскажи ни повеќе те молам за Аргентина од Фемина.
Девоjката е од Охрид и ми е интересна. Мислам дека е многу умна, но и малку шегава/луда. :)
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.800
Поени од реакции
6.366
со @Darling на tête - à - tête разговор кој ќе заврши со доста мрсен секс при којшто ќе си шепотиме на старословенски. На крајот од ноќта ќе и оставам парче хартија на кое ќе пишува, до скоро! никогаш - испишано со Глаголица.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.715
Поени од реакции
2.817

Поздрав_од_Бугарија

Питат ли ме деj зората...
Член од
9 јануари 2022
Мислења
142
Поени од реакции
133
Во Софија ќе дојдам јули 2028, за сигурно, ќе пиеме едно кафе во Коста кафе, е сега ако не заборавиш до тогај. :icon_lol:
Јас, живот и здравје, можеби следната година планирам да одам на екскурзија во Македонија. Оваа година не можам, бидејќи немам меѓународен пасош, а мојата лична картичка истекува по половина година. Кога ќе ja обновам, спокојно ќе можам да дојдам кај вас на екскурзија. :)
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.770
Поени од реакции
8.277
Јас, живот и здравје, можеби следната година планирам да одам на екскурзија во Македонија. Оваа година не можам, бидејќи немам меѓународен пасош, а мојата лична картичка истекува по половина година. Кога ќе ja обновам, спокојно ќе можам да дојдам кај вас на екскурзија. :)
Screenshot_20240330_215258_Chrome.jpg

За 9 евра ли е дојдена работава?
 

Поздрав_од_Бугарија

Питат ли ме деj зората...
Член од
9 јануари 2022
Мислења
142
Поени од реакции
133
Прегледај го приврзокот 411275

За 9 евра ли е дојдена работава?
Не станува збор за парите, туку за принципот - таа има 10 години и рокот од 10 години истекува след половина година. Јас секогаш дејствувам кога се очекува да се преземе дејствие - замена на лозинка, истекување на документ итн.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
897
Поени од реакции
2.170
Јас, живот и здравје, можеби следната година планирам да одам на екскурзија во Македонија. Оваа година не можам, бидејќи немам меѓународен пасош, а мојата лична картичка истекува по половина година. Кога ќе ja обновам, спокојно ќе можам да дојдам кај вас на екскурзија. :)
Прати ја жена ти, ко ќе се врати ќе ти раскажи, па следна прилика ќе дојдете заедно.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.382
Поени од реакции
16.590

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.478
Јас, живот и здравје, можеби следната година планирам да одам на екскурзија во Македонија. Оваа година не можам, бидејќи немам меѓународен пасош, а мојата лична картичка истекува по половина година. Кога ќе ja обновам, спокојно ќе можам да дојдам кај вас на екскурзија. :)
И што ќе правиш со толку жени од тука?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom