Зошто сте сами?

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Доста е. Кој планира да пише во врска со темава нека пише, другите со чат муабети, во пораки пишете си ги.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420
Зашто сум реинкарнација на мачка, а мачките уживаат во самотијата, посебно оние старите и мрзливите да ловат глувци. :toe:
Подобро сам неголи во лошо друштво?!
 

Поздрав_од_Бугарија

Питат ли ме деj зората...
Член од
9 јануари 2022
Мислења
142
Поени од реакции
133
Зошто сум сам?

Роден сум во годината на огнениот тигар, а машките тигри, знаете, живеат сами. Одделно, мојот знак е рак - домаќин, целосен интроверт, па... затоа сум сам. Плус - сум егоцентричен тип. :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.728
Поени од реакции
19.890
Зошто сум сам?

Роден сум во годината на огнениот тигар, а машките тигри, знаете, живеат сами. Одделно, мојот знак е рак - домаќин, целосен интроверт, па... затоа сум сам. Плус - сум егоцентричен тип. :)
И плус си Бугарин, сите ѕвезди ти се имаат наредно :D
Автоматски споено мислење:

Не сум компетентна за темава, ама ај олабавете со навреди, лесно е да врѓаш иди нешто паметно кажи.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420
Зошто сум сам?

Роден сум во годината на огнениот тигар, а машките тигри, знаете, живеат сами. Одделно, мојот знак е рак - домаќин, целосен интроверт, па... затоа сум сам. Плус - сум егоцентричен тип. :)
Исти знак сме во кинески хороскоп, а раковите тежнеат кон семејна идила, емотивци се и јако приклонети кон децата. Ти како рак, не си исполнет кога немаш фамилија.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Исти знак сме во кинески хороскоп
Па може и да се спанџате.
Зошто да не, озбилна сум, на форумов се родиле големи љубовни приказни, знам и бракови и врски... Тој сам, ти сама, башка исти кинески знак, поголем знак од тоа кај има?
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Па може и да се спанџате.
Зошто да не, озбилна сум, на форумов се родиле големи љубовни приказни, знам и бракови и врски... Тој сам, ти сама, башка исти кинески знак, поголем знак од тоа кај има?
Те бидува за стројник
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420
Па може и да се спанџате.
Зошто да не, озбилна сум, на форумов се родиле големи љубовни приказни, знам и бракови и врски... Тој сам, ти сама, башка исти кинески знак, поголем знак од тоа кај има?
Да се спанџаме? Мажена сум бе аман,ти можеш со Владе тоа, а чевли барај од друг :cool:
 

Поздрав_од_Бугарија

Питат ли ме деj зората...
Член од
9 јануари 2022
Мислења
142
Поени од реакции
133
Исти знак сме во кинески хороскоп, а раковите тежнеат кон семејна идила, емотивци се и јако приклонети кон децата. Ти како рак, не си исполнет кога немаш фамилија.
Немам фамилија, немам деца, зашто и покрај тоа што имам 37 години, се сметам за неодрасло дете. :D

Али пак, имам два племенци од страна на сестра ми. :P
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Да се спанџаме? Мажена сум бе аман,ти можеш со Владе тоа, а чевли барај од друг :cool:
Ако си мажена зошто тогаш пишуваш дека си сама? Ако веќе се чувствуваш осамено во бракот не ти е на одмет да се спанџаш.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420
Ако си мажена зошто тогаш пишуваш дека си сама? Ако веќе се чувствуваш осамено во бракот не ти е на одмет да се спанџаш.
Не се чувствувам осамено во бракот, или мислиш дека треба да бидам залепена за маж ми како фластер. Добро бе ама анализирате мислења неможе човек ништо да напише одма цепидлачење, ццц отидов у крпа.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Да се спанџаме? Мажена сум бе аман,ти можеш со Владе тоа, а чевли барај од друг :cool:
Еднаш мажена, сега сама кој те знае бе Очајна, јас прочитав тука двајца сами што пишале дека се, башка и со ист кинески знак и пробав љубов да родам. Чевли, Владе тоа батали глупости.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.649
Поени од реакции
20.686
Немам фамилија, немам деца, зашто и покрај тоа што имам 37 години, се сметам за неодрасло дете. :D

Али пак, имам два племенци од страна на сестра ми. :P
Абе ти,ај у устаф што сакаш да ни улегнеш,па и у Македонску фамилију сакаш да се укрцаш.
Леле замисли,бугарин домазет.
Телевизор и без тон и без боју хаха.
:ROFLMAO:

Али ај мош ке бидеш добар пратеник.Ке те праќаф од дома по леб,млеко,брашно...
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Немам фамилија, немам деца, зашто и покрај тоа што имам 37 години, се сметам за неодрасло дете. :D

Али пак, имам два племенци од страна на сестра ми. :P
Внуци не се сметаат за деца. Не е битно што се од сестра ти не се твои.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
484
Поени од реакции
1.628
Не се чувствувам осамено во бракот, или мислиш дека треба да бидам залепена за маж ми како фластер. Добро бе ама анализирате мислења неможе човек ништо да напише одма цепидлачење, ццц отидов у крпа.
@Ocajna имам една молба до тебе,ако може да ми испратиш утре сабајле слика од утринското кафе што го пиеш во порака за да имам убав викенд.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom