Зошто сте сами?

Член од
1 март 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Вакви навреди и една година одмор!
Не не Владенце, ме чепна нешто и јас тебе убаво те удостоив со одговор, а следствено ти поставив прашање, пошто таков е редот. Прочитај, поназад е постот. Педерски ствари од типот: "одговори ми уште ова, па после уште ова, па ја ќе ти кажам", па да се скриеш после у дупка не не. Еве помина и овој ден, а ти не одговори.
Фино лепо кажи си зошто си огорчен на жените? Јас со кого сум излегувала, и што све сум чула и видела не е битно, пошто веќе тоа не е тема на муабет.
Еве мене цел ден ме интересира какво е твоето искуство со состаноци, и за што све ти промрчеле жените што си ги дејтал и кои биле причините за да добиваш корпи од нив?
Финансиска состојба, изглед, не ви одел муабетот, што поточно.... ?
Многу е битно тоа, како не е битно за нас машките насушно е потребно за да знаеме какво к*рвиче си.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.483
Поени од реакции
58.879
Update зошто сум сам: Пејшенс не ми дава шанса да се запозаеме :place: :place: :place: :place:
Полека бе не се предавај, ол ју нид ис џаст а литл пејшнс, што би рекол братот Аксел.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
Breee vlade sve si rasplacal vcera... duri i samio sebe.
Ete ja pocna so placenje, sum go aktiviral rezervniot akaunt , misli jas ti sum :( .
Inaku Zoki ja nauciv lekcijata, ja sfativ porakata od tebe pred nekoj den, znaes ona bezbol palki a ne igras bezbol i ete ni na kraj na pamet mi pagja da te rasplacvam.
Tuku znaes so mi tekna za da gi smirime strastite posto nekako mnogu osetliv mi si vo pislednite nekolku godini. Taa doma livadarkata so ti zasedna, mozi i ne e livadarka, mozi simptomite pogresno gi imas protolkuvano. Mozi e samo ostetena, a vrska da nema so livadarstvo, mozi druga maka si ima :cautious:
Автоматски споено мислење:

Kako na primer? Toa sakase Patience da doznae.
Wot za pointeligenten te smetav :(
Trpana si imase tamu nekoja teorija, ali malce si se preceni vo moznostite i kapacitetite so gi ima :toe:
Автоматски споено мислење:

Се појави резервниот акаунт на владе за итни случаи за да си даде сам на себе дополнителна поддршка.
Kade vide iten slucaj pa da imam potreba od poddrska ili od dupli akaunti? Jas samo vidov deka edna prosto prosirena recenica nemas kapacitet da ja procesiras, ne pak skraja da e nesto poslozeno .
Iskreno se nadevam deka si licna oti ako se potpiras na inteligencijata maf ti e planot :(
 
Последно уредено:
Член од
20 мај 2023
Мислења
569
Поени од реакции
2.557
Ete ja pocna so placenje, sum go aktiviral rezervniot akaunt , misli jas ti sum :( .
Inaku Zoki ja nauciv lekcijata, ja sfativ porakata od tebe pred nekoj den, znaes ona bezbol palki a ne igras bezbol i ete ni na kraj na pamet mi pagja da te rasplacvam.
Tuku znaes so mi tekna za da gi smirime strastite posto nekako mnogu osetliv mi si vo pislednite nekolku godini. Taa doma livadarkata so ti zasedna, mozi i ne e livadarka, mozi simptomite pogresno gi imas protolkuvano. Mozi e samo ostetena, a vrska da nema so livadarstvo, mozi druga maka si ima :cautious:
Автоматски споено мислење:


Wot za pointeligenten te smetav :(
Trpana si imase tamu nekoja teorija, ali malce si se preceni vo moznostite i kapacitetite so gi ima :toe:
За да се доближиш барем малку до интелигенцијата на вот треба уште многу лепчиња да изедеш. И вот разбра што ми беше прашањето, и другите, ептен просто, само ти не, па вртиш одоколу два дена :pipi: Пошто така ти одговара маде, овај владе де...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
Браво чичко Владе, алав да ти е. (y)
@Patience. Eve mi go i vtoriot dupli akaut za poddrska, da ne se macis da nosis zaklucoci :sneaky:
Автоматски споено мислење:

За да се доближиш барем малку до интелигенцијата на вот треба уште многу лепчиња да изедеш. И вот разбра што ми беше прашањето, и другите, ептен просто, само ти не, па вртиш одоколу два дена :pipi: Пошто така ти одговара маде, овај владе де...
Ne zborav jas za intelegencijata za Wot, bistar decko e toj, nema potreba da go tapsas po ramo.
Za tvojata zborav Trpano, za tvojata ili potocno nedostatokot od ista :toe:
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
569
Поени од реакции
2.557
Чичко Владе, навистина не знам зошто немаш среќа со жените. Пробував да дознаам и од тебе лично, што се вика од прва рака, ама безуспешно. Стварно не ми е јасно, и е ептен контрадикторно, пошто според постовиве што ни ги изнапиша тука изминативе неколку страни делуваш за чичко што е скроз на место.
Жените што ти удриле корпи веројатно веќе се свесни каква грешка направиле.
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.937
Поени од реакции
10.900
Шо е работава? Ме мрзи да читам.
Сакаш да речиш не можи да сфатиш па да ти преведиме.

„Работата“ е жените на темата се сами и се расправаат со мажите шо се сами пошто тие како мажи од нив биле посами.

Ако и ова не го разбра, тогаш... извини.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.812
Поени од реакции
8.937
You come into this world alone, and you leave it alone, нема место за паника. Ако нешто испадне у меѓу време другачие онда супер ако не тогаш пак си е супер.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
Чичко Владе, навистина не знам зошто немаш среќа со жените. Пробував да дознаам и од тебе лично, што се вика од прва рака, ама безуспешно. Стварно не ми е јасно, и е ептен контрадикторно, пошто според постовиве што ни ги изнапиша тука изминативе неколку страни делуваш за чичко што е скроз на место.
Жените што ти удриле корпи веројатно веќе се свесни каква грешка направиле.
Dobro, taka e, vo pravo si.
Se pogodi.
Jas sum ogorcen na zenite radi nekoi sto mi dale korpa i taka nikako da se oporavam od tie traumi i ke si umram sam.
Zadovolna.

Sto e tvojot izgovor Trpano ?
 
Последно уредено:
Член од
20 мај 2023
Мислења
569
Поени од реакции
2.557
Dobro, taka e, vo pravo si.
Se pogodi.
Jas sum ogorcen na zenite radi nekoi sto mi dale korpa i taka nikako da se oporavam od tie traumi i ke si umram sam.
Zadovolna.

Sto e tvojot izgovor ?
Јас сум ливадарка чичко Владе.
До пред малку бев на работа, а сега ќе излезам да го шетам кучето низ парк.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
569
Поени од реакции
2.557
Многу прашања чичко Владе. Приглупички прашања да не речам. Па знаеш што прави куче кога ќе го изнесеш од дома. Само ќе се помоча и ќе истрча, нема ја да го мочам, скраја да е каква настрана работа.... Дали ќе сум го мочала ... Пу пу...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom