Зошто сте сами?

Член од
10 мај 2022
Мислења
538
Поени од реакции
1.751
Баниран сум на скоро на сите теми неможам да ве дружам ,тоа е одлука на главниот бос на форумот @Zlatikevichius .Нема лутење од моја страна.Моментот на банот беше кога ги ставив сликите од свингер забавата од Софија во една тема и ги споделив инпресиите.
@DenaM ти имам пишано провери си порака на 08.02
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303
Баниран сум на скоро на сите теми неможам да ве дружам ,тоа е одлука на главниот бос на форумот @Zlatikevichius .Нема лутење од моја страна.Моментот на банот беше кога ги ставив сликите од свингер забавата од Софија во една тема и ги споделив инпресиите.
@DenaM ти имам пишано провери си порака на 08.02
Леле не е фер ова :(

@Zlatikevichius #JusticeForAssange пардон @TaftaCrew
Ај да не ја тупиме за една свингерска забава!
Па нека го фрли каменот прв тој што не бил… мислам што не згрешил!
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.343
Поени од реакции
35.554

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.345
Поени од реакции
22.160
Јас и порака му пишав демек некој хумор за заведување хехехе и ми врати строго професионално два три збора само :( а на следната порака добив само лајк...
Ne mu praj filmoj na Zoki, ne ti vrativ so lajk na poslednata poraka tuku te izignorirav ko svalerka rodjenu zenu ;)
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
870
Поени од реакции
2.146
Nebitno Vlade, pocna da mi vajbash na razveden i pazish pak da ne se zaebesh.... samo toa objasnuva zashto ne trzash ni na Dena ni Houp.. ni moi komshinici.... Kristince pomisli so nea neshto ne e u redu i si otide.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.345
Поени од реакции
22.160
Nebitno Vlade, pocna da mi vajbash na razveden i pazish pak da ne se zaebesh.... samo toa objasnuva zashto ne trzash ni na Dena ni Houp.. ni moi komshinici.... Kristince pomisli so nea neshto ne e u redu i si otide.
To e, nema drugo ;)
Tuku ostaj me mene, so ke prajme so ta livadarkata doma so ti kisni. Jas drugo objasnuvanje nemam za tvoeto beter od direktno zasegnata zena okolu livadarstvoto :cautious:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
870
Поени од реакции
2.146
To e, nema drugo ;)
Tuku ostaj me mene, so ke prajme so ta livadarkata doma so ti kisni. Jas drugo objasnuvanje nemam za tvoeto beter od direktno zasegnata zena okolu livadarstvoto :cautious:
Mala e ushte Vlade, hormonite tek pocnuvaat ali izgleda kje e lezbejka fala mu na boga...
Inaku mene povekje ti me interesirash ne tolko livadarkite, psihijatarot mi kaza da si najdam tacka nekoja i da si gi iskazuvam cuvstvata... e sega Govinda mi izbega pa jebiga ti si mi sega... daj shta dash....
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.345
Поени од реакции
22.160
Mala e ushte Vlade, hormonite tek pocnuvaat ali izgleda kje e lezbejka fala mu na boga...
Inaku mene povekje ti me interesirash ne tolko livadarkite, psihijatarot mi kaza da si najdam tacka nekoja i da si gi iskazuvam cuvstvata... e sega Govinda mi izbega pa jebiga ti si mi sega... daj shta dash....
Ostaj sega so tie prikazni, ti pogodiv zivec so livadarkite a?
Si prepozna nekoja tvoja ocigledno bliska i draga osoba a?
I mislis ke smeni nesto ako mi se napnis mene?
Pomalce livadarka ke bidi?
I kako ti izleze planot :sneaky:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
870
Поени од реакции
2.146
Ostaj sega so tie prikazni, ti pogodiv zivec so livadarkite a?
Si prepozna nekoja tvoja ocigledno bliska i draga osoba a?
I mislis ke smeni nesto ako mi se napnis mene?
Pomalce livadarka ke bidi?
I kako ti izleze planot :sneaky:
Владе, се е ова овде небитно сем за терапевтски цели на дневно ниво. И ти ќе си искажеш фрустрациите и јас. Таа е деликатен а фин танц. Ливадарки од мене не зависат... но ако Дена земе куче може да се каже дека ти си допринел у создавањето на една нова.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.345
Поени од реакции
22.160
Владе, се е ова овде небитно сем за терапевтски цели на дневно ниво. И ти ќе си искажеш фрустрациите и јас. Таа е деликатен а фин танц. Ливадарки од мене не зависат... но ако Дена земе куче може да се каже дека ти си допринел у создавањето на една нова.
Kaj bila kaj ne bila, ni prva ni posledna :toe:
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303
ni moi komshinici.... Kristince pomisli so nea neshto ne e u redu i si otide.
Чисто процедурално…
Ај прашај ја Кристинчето дали би излегла со некој што слуша Хеви?
На пр. Aca von Lukas
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
870
Поени од реакции
2.146
Чисто процедурално…
Ај прашај ја Кристинчето дали би излегла со некој што слуша Хеви?
На пр. Aca von Lukas
Vazi.

@Kristincee дали би излегла со некој што слуша Хеви?
На пр. Aca von Lukas?
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
188
Поени од реакции
189
Анскиозност, депресија, не превземање ризик, затвореност, блокирање, физички изглед (дебел :) ), не знам како да флертувам, немање волја за живот, лоша комуникација, и уште многу други работи. А најтрагично е пто имам 36 години :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom