American Horror Story

Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Може превод македонски или српски за серијава? :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
следна среда 12 та, а за втора сезона нема датум
Ги симнав ги изгледав сите, па ако не ти е мака т.е. ако не заборајш кога ќе излезат нови епизоди прати ми едно торентче? ;)
 

Body Electric

Del Rey
Член од
15 јуни 2011
Мислења
222
Поени од реакции
334
Одлично ја завршија првата сезона. Имам големи очекувања за втората и се надевам дека нема да се разочарам. Can't wait!
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Првите две епизоди ги погледнав и искрено не ме воодушевија воопштоo_O
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Денес ја догледав цела прва сезона. Многу ме бендиса серијава. Чим ме влече да гледам две епизоди дневно, значи има доволно мистерија за да ме привлече. Има дупки кои мислам дека се очигледни и кои може да ви го расипат впечатокот, меѓутоа не се до толку страшни за да не уживате во неа.

Како и да е, ќе чекам да излезат повеќе епизоди од втора сезона за да гледам на раат. Страшно ме иритира да гледам серија епизода по епизода. Туку мислата ми беше за овој дечково што го глуми Тејт. Апсолутно талентирано дете, да не беше тој серијава ќе беше просечна. Меѓутоа, таа негова лудачка страна и морбиден изглед и даваат огромен плус. Браво за момчево.

П.С Машка популација нема шанси да ја утнала црвенкосата слугинка :icon_mrgr:
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
го гледав до 9та епизода. Сеа ќе проверам ако има излезено уште, да ги симнам па да погледнам. Интересни случки има, баш онака по мој вкус, забавни, мистерични, „страшни“...
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
Ау бре. Срањево го немало на замунда... Од каде го симнувате вие, епизода по епизода? Или дали некој знае од колку часот го пуштат на фокс лајф?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Одлични глумци има серијава, затоа и започнав да ја гледам, но за жал не ми остави никаков впечаток. Досадна, не ми го задржува воопшто вниманието, не ми се допаѓа приказната. Во суштина не сум тип кој сака таков тип на филмови и серии, па затоа и најверојатно не ми се допадна. Сепак се работи за вкус. :noze:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom