Што ве исфрустрира/изнервира денес?

Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Седат некои кремчишта на парк и се пијанчат. Се разбира, тие се многу јаки па не мора да фрлаат ѓубре во канти. И си заминуваат тие, па после саат време ти доаѓа цајкан и ти кења за ѓубрето кое е на 50 метри од тебе и оди објасни му дека не е од тебе, туку е од син му. Ама не, аутомаЦки ѓубрето е од нас зашто само ние седиме на парк, иако има камери поставено на секој ќош (и јас па, си правам бајрам на мозокот...што оти има кога никој не ги гледа). СФашта шета по Земјава, а највеќе срања.
 
С

Сатори

Гостин
Забот и заболекарот.
Како од „треба да се селам во среда“ може да се интерпретира со „дојди во четврток тогаш?“ o_O
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Возењето низ град во најголемиот шпиц ме пукна до даска. Да имав двоцевка, радо би ја испразнил во некого...
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Скопје 2011 како лепо звучи или Скопје и тоа шо остана од него.....................
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
ме фрустрира односот на денешниве новопечени газди кои се во право и тогаш кога не се во право, а не смееш да му кажеш од двапати повеќе дека не е во право оти ќе го направеш глуп каков што навистина е
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
Абе денес како сум наелектризирана, абе се живо и диво ме нервира. И тоа дома, недај боже да излезам надвор, ќе нокаутирам некој, абе цел град забегал, возачиве ко да возат формула, а шофериве на јсп абе се однесуваат ко секој што ќе им влезе у автобус, ко да им опцул мајка...
 

P.Eskobar

Лева рака на Десницата!
Член од
2 септември 2011
Мислења
95
Поени од реакции
37
Абе денес како сум наелектризирана, абе се живо и диво ме нервира. И тоа дома, недај боже да излезам надвор, ќе нокаутирам некој, абе цел град забегал, возачиве ко да возат формула, а шофериве на јсп абе се однесуваат ко секој што ќе им влезе у автобус, ко да им опцул мајка...
до времето е!!! притисокот е сменет, и нервозата е присутна и за најмали работи! не потпаѓај на провокации!!!!
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Starbucks i nivnoto odvratno kapucino za koe sho morav da platam 6.60 chf! wtf?
Samo doma kafe od sega natamu :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
комшијата требаше денес да оди на терен, 3 дена и 2 ноќи.... ја истриган, избрикан (горе долу) намирисан, нов доњи веш..... проклетнико фати стомачен вирус! лежи дома!
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Мојата спосoбност да бидам неоргaнизирана.И да ова луѓево! What is wrong with you people? How many face you have ? One, two three... maybe ten?:mad:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Што секоја вечер се собираат пијаните фраери пред СП маркет и неможам да заспијам зашто пејат глупости и се дерат...
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
една дебела крава :(:(:place: ми се плаче беееее
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Слабите батерии на даљинското.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
некој батка се распитувал за мене....очигледно од психотерапија бара физиотерапија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom