Чудни појави низ светот!

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Добро сеа ? ме правите ненормален ? Само ја раскажав случата со клипот и прашав дали е можно да е вистина ? Не претерувајте друг пат. :nenene:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ништо.Како и многу други и тој беше лажен клип.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
265
Поени од реакции
18
luge nemojte da go remetite deteto za klipot deka i vas ke ve snimaat eden den!!!!!!!!:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Abe kako mozete da veruvate deka toa e zvuk od pekolot. Pa pekolot se naoga vo nekoja druga dimenzija isto kako i rajot. Ako e taka zosto nekoj astronaut koga ke odi vo vselenata ne mu zakacat nekoj mikrofon pa moze ke slusneme pesni od rajot. Pozdrav.
 
Член од
10 јули 2008
Мислења
23
Поени од реакции
2
ednas pred 3-4-5 veka u indonezija mesecinata bila so zelena boja zaradi golema erupcija na vulkan!!!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Не набедувам никого дека е вистина, го раскажав тоа што го видов. И јас си помислив дека не е вистина, а можеби и стварно не е ... една работа, како може микрофонот таков да стане ? Го испитувале нешто хемичари или не ? :toe:
Брачко ја ќе ти кажам, сум читал научни студии за тој микрофон, испитуван е од многу научници со што на крај констатирале дека е од пеколот. Тој клипот што си го гледал е чиста вистина, имаше цела емисија на Discovery за тоа, незнам дали си ја фатил да ја гледаш.

И Јове_БТ дај молим ти се не го прајте детето наудрен.

Поздрав из Пекола. ;)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Да,да,ја имам јас гледано,останав пред телевизор со подзината уста,ептен беше језиво
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Подзинат... абе.... пак порки ???
Море,знаеш кој е најразвиен орган кај машките после 12 саат навечер?
-Ушето ебаго,да не иде некој хахахаха
Така да немам време за друго:pos2::pos2:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Море,знаеш кој е најразвиен орган кај машките после 12 саат навечер?
-Ушето ебаго,да не иде некој хахахаха
Така да немам време за друго:pos2::pos2:
Јас па се мислев дека е микрофонот :nesum:
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5
Ovde potpolno ja podrzuvam Infra! Ama bukvalno SE imate vo Biblijata dragi moi. Samo ne znam zosto e toa "ama koj da procita"??? Znaete sto? Procitajte i ne samo sto ke go najdete odgovorot za site zbidnuvanja vo denesniucata, tuku ke doznaete i za mnogu raboti koi ke se slucuvaat. Ako sakate, mozam da ve nasocam kade vo Biblijata da najdete objasnuvanje za site zbidnuvanja na denesnicata, pa moze i da podiskutirame na tie raboti!:)


Јас ја имам библијата, и сакам да најдам објаснување за сите биднувања на денешницата... може да ме насочиш?:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom