Чудни појави низ светот!

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Јове каде е стопениот микрофон :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Можеби клипот е лажен, јас на некој начин сум должен да пренесам т.е. да се изкажам. :tapp:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Пред






После


Сега стои вака, изложен... како експонат во музејот Лувр.
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
еее ова се дешава некој ко ќе нема работа.... видеово е чиста бесмислица. ако забележавте истите гласови и пиштења се повторуваат неколку пати, ама буквално тотално истите. личи како да си направил човеков трака во виртуал диџеј само со ефектите. ватевр.....

п.с. абе а зошто тогаш не сме го нашле рајот на небото... колку што знам веќе на небото сме биле, па дури и сме го поминале :uvo:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
еее ова се дешава некој ко ќе нема работа.... видеово е чиста бесмислица. ако забележавте истите гласови и пиштења се повторуваат неколку пати, ама буквално тотално истите. личи како да си направил човеков трака во виртуал диџеј само со ефектите. ватевр.....

п.с. абе а зошто тогаш не сме го нашле рајот на небото... колку што знам веќе на небото сме биле, па дури и сме го поминале :uvo:
Неможеме да копаме толку високо :pos:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
п.с. абе а зошто тогаш не сме го нашле рајот на небото... колку што знам веќе на небото сме биле, па дури и сме го поминале :uvo:
Поинтересно е за пеколот ... :nerv:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Другар за да не јадеш ремет, не оди со глава во ѕид, послушај ги понекогаш и другите. Јутјуб и википедиа не ти се извори на информации, да си знаеш за другпат. И на едниот и на другиот сервис, корисниците ги пишуваат/создаваат информациите не се секогаш точни, затоа не се води според нив.
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Не набедувам никого дека е вистина, го раскажав тоа што го видов. И јас си помислив дека не е вистина, а можеби и стварно не е ... една работа, како може микрофонот таков да стане ? Го испитувале нешто хемичари или не ? :toe:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ако не слушаш што рече Јове, Кајгана Ремет Кру е на готовс:zlo:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Не набедувам никого дека е вистина, го раскажав тоа што го видов. И јас си помислив дека не е вистина, а можеби и стварно не е ... една работа, како може микрофонот таков да стане ? Го испитувале нешто хемичари или не ? :toe:
Хахахах со цел памет мислиш дека сликата од Јове е вистинска :pos:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Не набедувам никого дека е вистина, го раскажав тоа што го видов. И јас си помислив дека не е вистина, а можеби и стварно не е ... една работа, како може микрофонот таков да стане ? Го испитувале нешто хемичари или не ? :toe:
Дечко ти не си со сите:pos:
Да не одиш сега до Лувр да видиш дали уште е таму?:uvo:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Не набедувам никого дека е вистина, го раскажав тоа што го видов. И јас си помислив дека не е вистина, а можеби и стварно не е ... една работа, како може микрофонот таков да стане ? Го испитувале нешто хемичари или не ? :toe:
Ок, бидејќи очигледно нема друго чаре а јас во моментов неам доволно време да ти објаснувам... ај вака, земи гуглај литосфера, земјина кора, тектоника, геотектоника, дисконтинуитет на Мохоровичиќ...

и еве ти посликовито

 

Kajgana Shop

На врв Bottom