Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.562
Поени од реакции
52.359
Steven Gerrard's #LFCAllStars starting XI: Jones, Johnson, A Gerrard, Terry, Riise, S Gerrard, Alonso, Nolan, Babel, Sinclair, Henry.
Steven Gerrard's #LFCAllStars substitutes: Dann, Williams, Suarez, Torres, Adam, Spearing, Warnock, Teixeira.


Jamie Carragher's #LFCAllStars starting XI: Reina, Flanagan, Carragher, Kelly, Arbeloa, Lucas, Shelvey, Kewell, Downing, Drogba, Balotelli.
Jamie Carragher's #LFCAllStars substitutes: Gulacsi, Garcia, Noone, Moreno, Clichy, Borini, Bellamy.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
:drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk:

Пичку матер.

KSHDAJSHDASHDAS.jpg [DOUBLEPOST=1427649345][/DOUBLEPOST]Macedonian Reds
Да се вратиме на сегашноста. Покрај тоа што на Енфилд видовме еден куп ѕвезди денеска, мене посебно мило ми беше што после скоро една година, го видов Џон Фланаган на зелениот терен на Енфилд.
Флано одигра 30 минути, па беше заменет од Морено.

Томи, кажи ми дека не си ти ова молимте :)
 
Последно уредено:

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
:drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk:

Пичку матер.

Прегледај го приврзокот 117732[DOUBLEPOST=1427649345][/DOUBLEPOST]Macedonian Reds
Да се вратиме на сегашноста. Покрај тоа што на Енфилд видовме еден куп ѕвезди денеска, мене посебно мило ми беше што после скоро една година, го видов Џон Фланаган на зелениот терен на Енфилд.
Флано одигра 30 минути, па беше заменет од Морено.

Томи, кажи ми дека не си ти ова молимте :)
Јас бев, зошто? :)
Не ми текнуваше во моментот кој друг израз да го употребам, а не е бе лош, често коментаторите го користат ова. :D
А оти, тебе не ти е мило? :)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Јас бев, зошто? :)
Не ми текнуваше во моментот кој друг израз да го употребам, а не е бе лош, често коментаторите го користат ова. :D
А оти, тебе не ти е мило? :)
Ич да ти кажам. Фланаган не заебавај,небитен е ко Хорхе :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom