Фан Клуб: Барселона

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ова се спремаат за да се фрлаат во воздух откако ќе тепаат во сабота...
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.172
Поени од реакции
1.037
Никој не може ни да си дозволи да предпостави како Лучо ќе стартува утре .... Браво, Матие, Алвеш, Нејмар, Меси и Инеста според мене се само сигурни дека стартуваат, за другите ништо не се знае.... Мислам дека никој не верува дека Суарез ќе стартува од прва минута, што е и многу логично по паузата која ја имаше .... Но, Лучо е Лучо , така да ништо нема да ме зачуди ако сите не изненади со Суарез во стартната постава ....
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Никој не може ни да си дозволи да предпостави како Лучо ќе стартува утре .... Браво, Матие, Алвеш, Нејмар, Меси и Инеста според мене се само сигурни дека стартуваат, за другите ништо не се знае.... Мислам дека никој не верува дека Суарез ќе стартува од прва минута, што е и многу логично по паузата која ја имаше .... Но, Лучо е Лучо , така да ништо нема да ме зачуди ако сите не изненади со Суарез во стартната постава ....
И Алба е сигурен стартер.
 
P

pepito*

Гостин
Алба далеку е од сигурно место моментално, Матје има поголеми шанси да игра лев бек од него.
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
A sto e so Vermaelen, so prae od sto zivee kaj e deckoto
Живее во услови на вакум, да не се повреди.

Треба Матје да игра ама не како бек. Едноставно мора брзи бекови за оваа утакмица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom