Ернесто ЧЕ Гевара
Последна активност:
21 февруари 2017 во 01:41
Член од:
21 јуни 2010
Мислења:
9.700
Допаѓања:
12.084
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre

Да живее револуцијата! 31 мај 2011

Последна активност:
21 февруари 2017 во 01:41