Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Ако и Челзи киксне утре, а ние да не победиме ќе се убијам. Идеални резултати ова коло засега :D
 
P

psychostasia

Гостин
Ако и Челзи киксне утре, а ние да не победиме ќе се убијам. Идеални резултати ова коло засега :D
Ќе видиме за кого, или за нас или за челси или за пул. Сѐ мислам оти ќе кикснеме здраво. Би бил среќен да ми е грешно претчувството.
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Барнли дома има трет најдобар скор во лига, ама на гости се друга приказна. Се надевам дека ќе распалиме и ќе ги тепаме со што одиме на второ. Челзи тешко дека со Хал ќе киксне, така да со нив се гледаме за две кола во гости.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Денеска Алексис се искачува на прво место кај стрелците а клубот на втора позиција.
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Идеме на победа ганерииииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1485097379][/DOUBLEPOST]не ми се верува дека уште е 0-0....Одлично си играме ,шанси едно чудо.[DOUBLEPOST=1485098032][/DOUBLEPOST]Најдобра партија за Џака досега.[DOUBLEPOST=1485098178][/DOUBLEPOST]


:pos::pos::pos:
 
Последно уредено:

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Ај против свонси издржавме, да видиме сега.



Сестрата у п. На избеглицата косоварска!
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Ко прво не беше црвен, макс жолт,али Џака пак докажува дека нема мозок!!!!![DOUBLEPOST=1485101413][/DOUBLEPOST]ТОООООООООООООООО БЕР[DOUBLEPOST=1485101537][/DOUBLEPOST]Аууууууууууууууууууу колку слатки три бода, ебате судиите ебате, браво за покажаната игра, вака до крај на сезона да играме маме шанси за титула!!!
 
Последно уредено:

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Арсенал не е Арсенал ако не ја искомпликува работата максимално.
Овој глупавиот косовар нека си го прибере мозокот или ене му ги пчанините у Косово нека паси овци.

Сите го забораваат недосудениот чист како солза пенал за Арсенал денес.
 
T

Todd Solondz

Гостин
Колку одвратен лик ми е овој Мос. Иди јади крофни свињо неспособна. Кур ни има поклонето Мос, ги остави Барнли да млатат цел натпревар, еден ебан жолт картон не им даде а имаше барем 3 чисти само во првото полувреме. Чист пенал не ни досуди па и црвениот на Џака е дискутабилен. Да судеше нормален судија овој натпревар ке беше добиен до 65 минута.
 
P

psychostasia

Гостин
Треба да воведат во Англија судија да е професија и да си има строги критериуми ако сакаат да напредува лигата. Вакви гомна како Мос или онај евреинот што се радуваше кога тотнам ни дадоа гол треба да им се забрани пристап до стадион.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom