Фан Клуб: Арсенал

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923


Конечно PES 2017 со оргиналка Арсенал.:oleee::oleee:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Малку троубек...Венгер со изјавава пред инвинсблс сезоната.. :icon_mrgr: за @mkgunner и @Bojan Van Buuren
Oкеј,и ?
Демек јa гo спoрaм успехoт нa Венгер вo минaтoтo пa oвaa сликa требa дa ме нaучи нa нештo ?
Клучен збoр у сетo oвa е “минaтoтo”.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.448
Поени од реакции
10.151
Oкеј,и ?
Демек јa гo спoрaм успехoт нa Венгер вo минaтoтo пa oвaa сликa требa дa ме нaучи нa нештo ?
Клучен збoр у сетo oвa е “минaтoтo”.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Не гледаш дека има смајлиња и ја терам на кур-ташак работава? Со вас 100% ВенгерАУТ фановите не смее човек да се нашали.:pipi:

Ебати ремзи лаверот добар у офанзива ,1 гол у 352 натпревари.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Не гледаш дека има смајлиња и ја терам на кур-ташак работава? Со вас 100% ВенгерАУТ фановите не смее човек да се нашали.:pipi:

Ебати ремзи лаверот добар у офанзива ,1 гол у 352 натпревари.
Искрено од телефон глеав и не ги видов смајлињата, тек сеа коа седнав на компјутер видов дека ги имало :icon_mrgr:
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.041
Поени од реакции
7.062
И Мертесакер го продолжи договорот. Доколку се согласил да биде како четврт избор секоја му чест, ќе стане нова легенда на тимот.
Што направи оваа сезона нешто посебно, по што го заслужил договорот? Како што пишавме порано, треба да се почека крајот на сезоната и доколку се освои голем трофеј да си го заслужи договорот.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.073
И Мертесакер го продолжи договорот. Доколку се согласил да биде како четврт избор секоја му чест, ќе стане нова легенда на тимот.

Што направи оваа сезона нешто посебно, по што го заслужил договорот? Како што пишавме порано, треба да се почека крајот на сезоната и доколку се освои голем трофеј да си го заслужи договорот.
Па моментално гледано нема некои опции за промена на Венгер.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.531
Поени од реакции
5.764
Мислам дека сите знаеме што Арсен Венгер претставува за Арсенал и не е донесено во прашање дали ЌЕ освоиме трофеј или не. Макар поголем бил или помал.Венгер ќе добива продолжување на договор доживотно. Треба да биде самиот доблесен и да рече, чекај веќе 12та година не оди, дај да не го потпишувам. Мислам дека е голем господин и така ќе биде на крајот на оваа сезона.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Пул кокснаа против последниве, мора да се искористи киксов, утре мора да се победи....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom