Сомнително Лице

Член од
25 јануари 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Fantom_oh напиша:
Иначе глумците ми се блиски другари, ако сакате да ургирам за автограми, кажете :bravos:

Bravo be Filo!Ke kazam deka ne reklamiras nasekade.Ke ima procent!:baeh:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
има нешто ново за изведбата во Охрид ?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
ZIKS напиша:
има нешто ново за изведбата во Охрид ?
Шо, како, кога, каде да не се игра драмава негде, ако има нешто известете ме благовремено :) ја имам гледано да не претерам едно 100 пати и не ми е здосадена најболје комедија до сега, стално се корнам од смеење:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Драмата ќе е на 03.03.2007 во 20:00 часот во Центарот за култура „Григор Прличев” во Охрид. то од мене
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јас продавам карти за драмата што ќе се одржи на 03.03.2007 во 20:00 часот во Центарот за култура „Григор Прличев” во Охрид. Карта е 60 денари. Заинтересирани нека ме додадат на мсн filip5reski@hotmail.com, нека пишат пп, или нека се јават на мобилен 07* *** ***

Едит: пошо никој не се јави цел ден, го избришав мобилниот
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
22
Поени од реакции
0
БРАВО БРАВО БРАВО! за глумците од Сомнително Лице. Претставата беше ЗАКОН!!!
Виќо: Ја ваква живинка ни на Анимал Планет немам видено!!!:pos2:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ќе имат уште една претстава: на 10.03.2007 (сабота) во 20:00 часот во центарот за култура Григор Прличев. Карта 60 денари, можете да купите или на каса, или контактирајте ме мене
 

DaSiDe

Born Crazy Lived Insaine
Член од
6 март 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
Fantom_oh напиша:
Иначе глумците ми се блиски другари, ако сакате да ургирам за автограми, кажете :bravos:
Е кој ти се блиски другари сите ги знајш?? Јас сакам автограм од тој Виќа шо го играше. И речи му на Виќа да напишит на автограмот(Беј мавнисе дан ти ја залепа DaSiDe) Ама ова озбилно е и по некоја можност да го скенираш и да ми го пратисш по ПП ,мејл и слично. Поз. Ах море ко че ви стапа на меот!!!
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
D~a~R~k A~n~G~e~L напиша:
Така је,ама прекини!:pos2:
Вака не е интересно да се кажува за тие што не гледале треба да се види и чуе.
Не прекини, туку прАкини!!! ХАХАХА
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
DaSiDe напиша:
Е кој ти се блиски другари сите ги знајш?? Јас сакам автограм од тој Виќа шо го играше. И речи му на Виќа да напишит на автограмот(Беј мавнисе дан ти ја залепа DaSiDe) Ама ова озбилно е и по некоја можност да го скенираш и да ми го пратисш по ПП ,мејл и слично. Поз. Ах море ко че ви стапа на меот!!!
Сите и’ знам бе, уба работа.
Димо? Другарче ми е, утре имаме проба и ќе му речам, ама за скенирање не знам, поубо пушти ми пп со адреса, по пошта ќе ти го пратам
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Го пушчив Алекса! Како го пушчи? ВАКА го пушчив!
Абе проба да дешифрираш со вторион метод, тајнион? Еми.... Замислете началниче не пробав.
Ушите че ви ’и исечааа, носојте че ви и искасапаааа, устите че ви и врзаааа, од забите ѓердан ќе напраааам, за кошула тенка лененааааа. Денови ли се денови................ ЗА МАКЕДОНИЈА!!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Епа штом е смешна многу смешна ке гледам да ја земамto e to
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Billa Bong напиша:
Епа штом е смешна многу смешна ке гледам да ја земамto e to
не е тој филингот, да видиш шо е смеење во живо ко ќе глеаш, поготово нашиов Охридски Гимназиски театар
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Џубре едно!
Џубросано!
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom