Сомнително Лице

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
Aleksandar 1000 напиша:
На 4 Април во универзална сала се игра Сомнително Лице побрзајте картите се од денес во продажба:vozbud:

од кој театар, пошто ако не е во стил на Охридскиот не е ништо посебно.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Абе охриѓаните се Џемо и компанија и мене не ми се оди на други, ја више земав карти:vozbud:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Aleksandar 1000 напиша:
Абе охриѓаните се Џемо и компанија и мене не ми се оди на други, ја више земав карти:vozbud:
каде се игра бе, во која Универзална Сала ? :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
ZIKS напиша:
каде се игра бе, во која Универзална Сала ? :)
Како бе у која се заебаваш нешто :) една е Универзална Салата :)
еве ви и тел. од шалтер да се информирате ако саката за карти и сл. 023245615
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Aleksandar 1000 напиша:
Како бе у која се заебаваш нешто :) една е Универзална Салата :)
еве ви и тел. од шалтер да се информирате ако саката за карти и сл. 023245615
не гледаш дека се заебавам... сакав да кажам дека сум изненаден, но сепак од Струга сум, па така да ќе се стрпам додека да дојдат во Струга. :)
 
Член од
5 април 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Najdobra Makedonska prestava,ja imam gledano nekolkupati i kvalitetno me iznasmea(pa i samite tie ne mozea da se vozdrzat pa na nekolkupati pocnuvaa da se smeat).
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
Fantom_oh напиша:
Прашај прво некој шо ја глеал драмава со гимназискиов театар, па после коментирај, оукеј?

ја гледаф драмата ама според мене не е ни приближно тоа до квалитетот од Охридскиот театар, без навреда дали тебе ти се другари или нешто.....тоа е само копија на Охридскиот театар и неможи да биди подобро....секоја чест за дечките нека продолжат така само, можат да обработат нешто по оргинално и да го направат да биде смешно ..
поздраф
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Леле ја имам гледано многу пати.Премногу е смешна.Ја имав и дома и ко ќе ми беше досадно си ја пуштав , ама му ја дадов на некој и не ми ја врати,мамата:tapp:Кој шо ја немат гледано обавезно да ја гледат:smir:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.136
Поени од реакции
2.782
Оваа тема ја посветувам на една легендарна претстава Сомнително лице
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.136
Поени од реакции
2.782
Јосе Дај бе донеси две столици да ги седна овие гојдава.:pos2::pos2:
Ти и Тасе во иста соба.:pos2::pos2:
Абре Милисаве не знаев дека си се... охохохохохохохохохохо:drk::drk::pos2::pos2:
 

OSHO-Lover

Konecno Sloboden...
Член од
2 декември 2011
Мислења
2.213
Поени од реакции
2.844
Незнам дали имам ваква тема(мислам за драма, кратко пребарав не најдов, ако има префрлете ја таму) Можеби некој ја има постирано драмава али јас пак ке ја постирам бидејки вреди да се постира
Стара е ептен и мислам дека доста луѓе ја гледале, но сигурен сум дека има и такви што не ја гледале...
Нема многу да коментирам само ќе кажам дека е ептен цепки, вистинска комедија... ја препоручуем топло... Уживајте (y) :cuc:
:pos::pos::pos: :cuc:
 
T

Tetro

Гостин
таа јас шо ја имам гледано е некаде 3 саати, оваа како скратена верзија му доаѓа
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Незнам дали имам ваква тема(мислам за драма, кратко пребарав не најдов, ако има префрлете ја таму) Можеби некој ја има постирано драмава али јас пак ке ја постирам бидејки вреди да се постира
Стара е ептен и мислам дека доста луѓе ја гледале, но сигурен сум дека има и такви што не ја гледале...
Нема многу да коментирам само ќе кажам дека е ептен цепки, вистинска комедија... ја препоручуем топло... Уживајте (y) :cuc:
:pos::pos::pos: :cuc:
Фала другар што го презентираш моето прикачено видео :D (y)

Инаку драмата е преубава секоја чест на глумциве
( то треба да се убие ) :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom