Поплаки

Член од
23 август 2010
Мислења
38.202
Поени од реакции
107.870
Искрено, најискрено, од се срце го мислам ова, на Вердаско му ја посакувам најтешката болест во животот. Онака да умира тивко, спокојно, стихијно, а неговите да го редат 5 месеци без престан додека овој се распаѓа како лего коцки.

Абе копиле смрдливо, можеше против Надал од 2-1 да се вратиш и да играш како дрогиран, како да нема утре, а сега против Села стоиш на терен, свињо една мртва. Абе што е ова бе не е можно еј, како во тикет да ми гледаат, се за една, секој ебан ден, толку ли ме проколнал некој и на него да му ебам се и ја да си ебам се.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Искрено, најискрено, од се срце го мислам ова, на Вердаско му ја посакувам најтешката болест во животот. Онака да умира тивко, спокојно, стихијно, а неговите да го редат 5 месеци без престан додека овој се распаѓа како лего коцки.

Абе копиле смрдливо, можеше против Надал од 2-1 да се вратиш и да играш како дрогиран, како да нема утре, а сега против Села стоиш на терен, свињо една мртва. Абе што е ова бе не е можно еј, како во тикет да ми гледаат, се за една, секој ебан ден, толку ли ме проколнал некој и на него да му ебам се и ја да си ебам се.
I jas se priklucuvam na "cestitkite".
Dobro,Stefce,ti si po tenisot,kazi mi kako uspea Nadal da izgubi od ovaj ludak,kako?Mestat be pleme nivno.
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
+1 и од мене

На едно ливче само Вердаско, мамето негово, со Надал ми зеде 200 евра од џеб, сега ме бута само он со Села, ке чекав уште Томиќ.

На друго ливче со 100ка на граници само Троицки и Шмичек, не е могуќе ова 36.5 граница, завршија со 36 нек идат у кур...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.594
Поени од реакции
62.687
Со овие тенисериве послаби, често кога ке елиминираат некој од топ 4, наредната ја губат. Како некој шаблон.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Искрено, најискрено, од се срце го мислам ова, на Вердаско му ја посакувам најтешката болест во животот. Онака да умира тивко, спокојно, стихијно, а неговите да го редат 5 месеци без престан додека овој се распаѓа како лего коцки.

Абе копиле смрдливо, можеше против Надал од 2-1 да се вратиш и да играш како дрогиран, како да нема утре, а сега против Села стоиш на терен, свињо една мртва. Абе што е ова бе не е можно еј, како во тикет да ми гледаат, се за една, секој ебан ден, толку ли ме проколнал некој и на него да му ебам се и ја да си ебам се.
Е сам си крив за Вердаско, вчера на Мона му баевте со Ставро цело време дека не е за играње и дека ке цвичи на крај, а испадна ти да цвичиш.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.202
Поени од реакции
107.870
Е сам си крив за Вердаско, вчера на Мона му баевте со Ставро цело време дека не е за играње и дека ке цвичи на крај, а испадна ти да цвичиш.
Напротив, и ја и Ставро рековме дека ќе тепа, но муабетот беше друг. Мона викаше дека е најсигурен, а Вердаско и сигурност не одат во иста реченица. Иначе го одиграв зашо ми вредеше квотата а играше со апла просечен играч, е арно ама кој да знае дека гомнарот има проблеми со жуљеви и дека ќе си трчка по теренот како да е тренинг. Сега Села игра против Кузњецов, нема потреба да објаснувам колку ќе изгуби.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076


Какви баксузи сум значи овие дена неможам да разберам, колку пари ми бегаат на глупости. Одам вчера уплаќам во 17:55 и седнувам да пијам кафе во кладилница и кога гледам идиот сум ја пишал минус наместо плус. Гледам коефициентот не ми штима трчам на шалтер да сторнирам џабе почнати..... Фала богу ме еба :uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi::uzi:
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.245
Поени од реакции
4.453
12575908_10205510946999972_1957376277_n (1).jpg
И на Ролан Гарос Мареј со Соуза се глупираше цццццццццц
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Глувче едно скапано,да ти ебам тикварот,знаев дека ќе заеби работа,уште кога го изведе тој прв пенал така клошарски,,против Омејер си во дуел бе мрсулко еден,не шутираш со Горник во Полска Лига куроглав еден...:tapp:
img053.jpg
ШЛАГОТ НА ВЕЧЕРТА
Не бе не треба да фатам јас,кога не си ја слушам интуицијата,ех бе кој лудак сум...:tapp:
http://forum.kajgana.com/threads/Кладилница-Генерална-дискусија.68096/page-3568#post-7570545
Како можев да ги фиксирам,така е кога одиш како будала во кредит...
Се излажав со таа победа над Франција,и си мислев дека мора да го добијат овај меч(а мораа)...
Абе цел живот ќе ги колнам овие ретардирани дебили напукани со стероиди,ејјјј Норвешка бе,ги попари,секоја чест за Норвежаните,така се игра,машки,буши ги дебилите племе нивно клошарско..
Ако по некое чудо Норвешка не ја тепа Македонија,и Полска се пласира во полуфинале уште еднаш не гледам ракомет,и стварно ќе биди местено се...
ЕБЕТЕ СЕ ПОЉАЦИ,уствари да ви ги ебам сите тие мажоретки во салата,играјте сега за 5то место кретени едни ретардирани....
Шмал да ја ебам жена ти а ти да гледаш и да не можеш ништо да направиш,како шо денес една ебана топка не одбрани куртон еден скапан,нос еден,стол да имаше денес на гол повеќе топки ќе фатеше,цццц кои кретени човече,над 70% реализација имаа Норвешка,луда работа ејјј,како во ливче да ми гледаа племе нивно....
img054.jpg
img055.jpg
И на уште едно ливче ги чекав,врзана со уште 3текми за утре ,за исходот од тој листич во наредните наши информативни изданија на оваа проклета тема...:place:
П.С.
Ливчињата(односно хартијата)е со лош квалитет,беа фрлени в ѓубре,ама во интерес на темата ги "рециклирав",не бе забегав скроз...:pos:
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Ova ne e humano sto mi se desava ..ne e ni zdravo u pm.!!
Da se nema malku sreka,Kemba pocna samo 2od11,i prebaci,Caramela edvaj 11 suta zede,ti ibam crncugata,a protiv Hornetsi sekad imal dobri brojki,28ppg.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom